با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

  نائب رئیس فدراسیون: مرادی بیش از گذشته به وزنه برداری زنان توجه کند

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :تهران- ایرنا- نائب رئیس زنان فدارسیون وزنه برداری گفت: «علی مرادی» رئیس فدراسیون به رهنمودها و نقاط ضعفی که در بخش زنان است بیشتر توجه کند تا این کم و کاستی‌ها برطرف شود.
به گزارش سیاست گستر:«بهار بهرامی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: امیدوارم مرادی با توجه به شرایط حال حاضر در حوزه وزنه برداری زنان، به رهنمودها و نقاط ضعفی که در این بخش وجود دارد، بیشتر توجه کند و با بررسی کمی و کاستی‌های این حوزه در برطرف کردن مشکلات بسیار بکوشد.وی ادامه داد: پیش از آنکه با رئیس فدراسیون دیداری داشته باشیم، باید جلسه‌ای برای برطرف کردن نقاط ضعف خود برگزار کنیم. این کاستی‌ها شناسایی شد. امید است با کمک دوستان و منتقدان به قوام تبدیل شود و بتوانیم با برنامه ریزی و هماهنگی که با قسمت های دیگر انجام می‌شود، هر چه سریعتر این مشکلات را برطرف کنیم.نائب رئیس زنان فدراسیون وزنه برداری بیان کرد: برنامه های ما برای اعزام‌ها و مسابقات تغییر نخواهد کرد و با قدرت هر چه تمام تر این برنامه‌ها را پیگیری می‌کنیم. قدم بعدی تشکیل کلینیک داوری و کارگاه مقدماتی است که پیش از مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان برگزار خواهند شد.«علی مرادی» روز یکشنبه توانست با کسب ۲۲ رای برای چهار سال بر کرسی ریاست فدراسیون وزنه برداری تکیه بزند.

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد