با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

نظر کی‌روش درباره انتقال رونالدو به یوونتوس

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی : کارلوس کی‌روش نقش پررنگی در ستاره شدن کریس رونالدو در دنیای فوتبال داشته و یکی از شخصیت‌هایی است که می‌تواند درباره شاگرد سابق خود صحبت کند.


به گزارش سیاست گستر ، به همین خاطر سایت توتومرکاتو وب ایتالیا در پی داغ شدن شایعه انتقال رونالدو به یوونتوس به سراغ این مربی رفته است.کی‌روش در این مصاحبه گفته: «رونالدو می‌خواهد یک امتحان دیگر را در کارنامه فوتبالی‌اش پشت سر بگذارد. او اعتماد به نفس بسیار بالایی دارد و باید ببینیم که در نهایت رئال را ترک خواهد کرد تا به روند پیروزی‌هایش ادامه ‌دهد یا نه؟ این یعنی مهم‌ترین جام خارج از مادرید. اخبار جدایی او من را شگفت‌زده کرد ولی نه خیلی زیاد چون ما کریستیانو رونالدو را می‌شناسیم. او می‌توانست فوتبالش را در رئال تمام کند ولی آنقدر جاه‌طلب است و ژن پیروزی در DNA اوست که می‌خواهد یک امتحان بزرگ دیگر را پشت سر بگذارد.»سرمربی ایران در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنید در یووه موفق خواهد بود، افزود: «برای اینکه داستانی استثنایی در ایتالیا رقم بزند، باید در چمپیونزلیگ برای یووه بدرخشد. زدن گل‌های متعدد در سری آ، هر چند کار آسانی نیست ولی برای او کافی نیست. مطمئنا رونالدو هم از اینکه فقط در لیگ ایتالیا قهرمان شود خوشحال نخواهد شد چون برای یوونتوس، رونالدو نیروی مهمی در چمپیونزلیگ خواهد بود.»

 

 

 

 

بهار نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد