با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

تعیین تکلیف تغییر ساعت اداری در استان تهران

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی:معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران با اشاره به حضور وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های ملی در استان تهران گفت: تعیین تکلیف تغییر ساعت اداری در این استان منوط به ایجاد هماهنگی میان این دستگاه‌ها است.


به گزارش سیاست گستر ،غلامرضا عباس پاشا در گفت و گو با ایسنا در تشریح روند تصمیم‌گیری برای تغییر ساعت اداری در استان تهران اظهارکرد: با وجود افزایش گرمی هوا ظرف روزهای اخیر در سطح استان تهران و افزایش چشمگیر مصرف انرژی خوشبختانه امسال به مدد بارش‌های مناسب توانسته‌ایم تاکنون شرایط را بدون ایجاد هر مشکلی پشت سر بگذاریم.

 

وی افزود: در جهت کاهش مصرف انرژی باید صرفه جویی را در دستور کار خود قرار دهیم که این موضوع به همه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است و از شهروندان نیز انتظار کمک در تحقق این مهم را داریم. اتخاذ تصمیمات مدیریتی دیگر نیز در دستور کار است که یکی از آن‌ها تغییر ساعت اداری در سطح استان است اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که استان تهران نسبت به سایر استان‌ها ویژگی‌های خاصی دارد و این موضوع هم به دلیل حضور دستگاه‌های ملی در این استان است.

عباس پاشا در پایان گفت: مقرر شد وزیر کشور و وزیر نیرو با هماهنگی استانداری تهران نسبت به تعیین تکلیف جابجایی ساعت اداری در جلسه‌ای تصمیم‌گیری کنند که به محض برگزاری این جلسه تصمیمات اتخاذ شده به اطلاع شهروندان خواهد رسید. در حقیقت برپایی این جلسه با هدف هماهنگی دستگاه‌های ملی برای این تغییر خواهد بود.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد