با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مراسم تجلیل از خبرنگاران

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه گزارش | گزارش خبری | اختصاصی سیاست گستر : صبح روز پنجشنبه هجدهم مرداد ماه سال جاری مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان رشت ، در تالار گلستان برگزار شد .


به گزارش سیاست گستر : در این مراسم علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت، سید امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر، فاطمه شیرزاد سخنگوی شورا و رئیس کمیسیون بهداشت محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر، محمدحسن عاقل منش رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر، بهراد ذاکری، محمد حسن علی پور، فرهام زاهد، احمد رمضانپور نرگسی از اعضای شورا اسلامی شهر رشت، فاضلی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل خانه مطبوعات، سیده مریم رضاطبع مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه شهرداری، پیام جعفری نیا مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری رشت ، همچنین جمع کثیری از خبرنگاران استان گیلان حضور داشتند .


علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت ، پس از عرض تبریک به مناسبت روز خبرنگار ، به حضار حاضر در جلسه خوشامد گفت و اظهار داشت : در رابطه با مشکلات و مشقات حوزه ی رسانه بار ها سخنانی عنوان شده و همگی از جزئیات آن آشناییم ، ولی متاسفانه هیچگاه برنامه ریزی مدونی جهت رفع این مشکلات تدوین نشده است .


وی افزود : رسانه و اصحاب آن محرک توسعه هستند ، آنان با کمترین امکانات و توقعات در جهت آگاهی بخشی به جامعه گام برمی دارند ، باید با برنامه ریزی مدون در جهت رفع مشکلات این عزیزان کوشا باشیم .


سرپرست شهرداری رشت ، با اشاره به این نکته که گیلان از نظر کثرت و تعداد رسانه های نوشتاری و مجازی رتبه ی بالایی دارد ، گفت : در گیلان جوانان تحصیلکرده ی زیادی در کنار پیشکسوتان در حوزه ی رسانه فعالیت می کنند و استان ما از نظر کیفیت و سرعت اطلاع رسانی نیز از رتبه ی بالایی در کشور برخوردار است . باید از وضعیت موجود در این خصوص استفاده ی بهینه شود . تا در کنار هم بتوانیم در حوزه ی شهری خدمات بهتری ارائه دهیم .


علی بهارمست وجود رسانه را لازمه ی مدیریت شهری دانست و تصریح کرد : عدم حضور رسانه ها در کنار مدیریت شهری ارائه ی خدمات را با مشکلات مواجه می کند .


سرپرست شهرداری رشت ،با تاکید به این نکته که رسانه ها می توانند نقش مهمی در جهت فرهنگ سازی و ایجاد مشارکت مردمی ، در جهت تحولات اجتماعی بازی کنند ، عنوان داشت : ارتباط تنگاتنگ خبرنگاران و رسانه ها می تواند تاثیر بسزایی در توسعه و رشد همه جانبه ی شهر داشته باشد.


علی بهارمست ، پذیرش پیشنهادات و انتقادات اصحاب رسانه را توسط مدیران شهری لازم دانست و تشریح کرد : انتقادات دلسوزانه از دل جامعه و بیان مطالبات مردم است . رسانه ها به نوعی صدای مردم هستند که موارد را به اطلاع ما می رسانند و ما نباید به عنوان یک سرعتگیر به این انتقادات بنگریم .


وی افزود : با توجه به نقد رسانه ها و استفاده از نقطه نظراتی که اصحاب رسانه مطرح می کنند ما می توانیم شاهد ارائه ی خدمات بهتری در سطح شهر باشیم .


بهارمست در پایان سخنان خود مجددا روز خبرنگار را به خبرنگاران حاضر تبریک گفت و خاطر نشان ساخت : تشکر می کنم که در کنار ما هستید ، و با تمام چالش ها ، مشکلات و کمبودهایی که در این راه هست دلسوزانه  قلم می زنید . برای همگی آرزوی سلامتی ، تندرستی و توفیق روز افزون دارم .

 

 

سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد