با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
علی مطهری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در مورد حوادث اخیر رخ داده در کشور گفت: ریشه این قضایا بعضی کانال های تلگرامی بودند که قطعا نقش موثری در این قضایا داشتند.


به گزارش سیاست گستر  ، به نقل از جماران؛ نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی گفت: تجمع کنندگان نباید ابزار دست دشمنان شوند، بلکه باید استقلال خود را حفظ کنند و حرف خود را به گوش دولت برسانند؛ دولت نیز باید بیشتر با مردم صحبت کند و حرف مردم را بشنود.

علی مطهری در مورد حوادث اخیر رخ داده در کشور گفت: ریشه این قضایا بعضی کانال های تلگرامی بودند که قطعا نقش موثری در این قضایا داشتند.

نایب رئیس دوم مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید حرف مردم را بشنود، اظهار اشت: آنچه مسلم است این است که بخشی از مردم اعتراض دارند، دولت باید حرف آنها را گوش دهد و به کسانی که اعتراضات مدنی دارند، مجوز تجمع و اظهارنظر بدهد ولی با تخریب کنندگان اموال عمومی و اخلال نظم در جامعه نیز باید مقابله شود.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان ساخت: در این راستا صدا و سیما نیز باید حرف مردم را بازتاب دهد و پاسخ های مسئولان را نیز به گوش مردم برساند.

مطهری اضافه کرد: تجمع کنندگان نباید ابزار دست دشمنان شوند بلکه باید استقلال خود را حفظ کنند و شعارهای خود را بدهند، نه اینکه شعارهایی که دیکته شده است را بدهند.

نایب رئیس دوم مجلس اضافه کرد: البته دولت هم نباید انفعالی عمل کند و به خاطر برخی تجمعات نباید از مواضع اصولی خود عقب برود.

مطهری تصریح کرد: اگر مصلحت کشور و مردم این است که قیمت بنزین افزایش یابد، این کار را انجام دهد، ولی محل هزینه کرد درآمد حاصل از این افزایش قیمت را برای مردم توضیح دهد.

نایب رئیس دوم مجلس گفت: دولت باید بیشتر با مردم صحبت کند و حرف مردم را بشنود.

مطهری اضافه کرد: دولت باید شرایط جهانی، داخلی و وضعیت مالی خود را به خوبی تشریح کند؛ مردم ما مردمی هستند که انقلاب را دوست دارند و عاقلانه تصمیم می گیرند.

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

https://t.me/siasatgostar

صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد