با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

بولتون: به دنبال تغییر حکومت ایران نیستیم

تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل : مشاور امنیت ملی آمریکا امروز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت : واشنگتن به دنبال تغییر حکومت ایران نیست.


به گزارش سیاست گستر , جان بولتون امروز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: واشنگتن به دنبال تغییر حکومت ایران نیست. جان بولتون که برای دیدار با مقام های رژیم صهیونیستی به اسراییل رفته است، در یک کنفرانس خبری گفت: واضح بگویم که سیاست آمریکا تغییر حکومت ایران نیست، آنچه ما می خواهیم تغییر کلان در رفتار حکومت این کشور است. به نوشته رویترز، بولتون که در گذشته خواهان فشار آمریکا برای تغییر حکومت ایران شده بود در ماه مه (اردیبهشت/خرداد) گفت که تغییر حکومت بخشی از سیاست دولت ترامپ نیست. مشاور امنیت ملی آمریکا، در جریان سفیر اخیر خود به فلسطین اشغالی ایران را به حمایت از تروریسم در منطقه متهم کرد و گفت که ما به همین دلیل نگران اقدامات تهران در سوریه، یمن و حزب الله در لبنان هستیم. وی همچنین گفته بود که کشورش با کشورهای اروپایی رایزنی می کند تا آنها را برای برداشتن گام های محکم تر علیه برنامه هسته ای ایران ترغیب کند. با این حال جرمی هانت وزیر امور خارجه جدید انگلیس که برای دیدار با مقام های ارشد آمریکایی به واشنگتن رفته است در سخنانی بار دیگر بر پایبندی لندن به توافق هسته ای صحه گذاشت.

 

 

 

 

 

بهارنیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد