با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

ترافیک گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : محدودیت ترافیکی در جاده قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل به مدت ۳ روز اجرا می‌شود.


به گزارش سیاست گستر ، سرهنگ جاور صفاری،سرپرست پلیس راه گیلان امروز گفت: به دلیل تعطیلات عید فطر و پیش بینی ورود تعداد زیادی خودروی مسافران به گیلان، تردد کامیون و تریلر به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه روز‌های ۳، ۴ و ۵ خرداد در جاده قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ماه در جاده قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

او افزود: در جاده اردبیل – آستارا و بالعکس نیز تردد کلیه تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه به تاریخ ۳، ۴ و ۵ خرداد و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ماه ممنوع است.

سرپرست پلیس راه گیلان گفت : به دلیل حجم بالای ترافیک خودرو‌های مسافران در ایام تعطیل، محدودیت‌های ترافیکی برای افزایش ایمنی سفر و سهولت تردد خودرو‌ها در جاده‌های گیلان اعمال می‌شود.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد