با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : روز دوشنبه ۲۲ مهر ماه امسال شهردار رشت به همراه معاون سیاسی - امنیتی استانداری گیلان و فرماندار شهرستان رشت از دفنگاه زباله های سراوان بازدید کردند و از نزدیک در جریان چگونگی اجرای پروژه ساخت تصفیه خانه شیرابه های زباله این دفنگاه قرار گرفتند.


به گزارش سیاست گستر  به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر ناصر حاج محمدی در جریان این بازدید توضیحاتی مفصل به دکتر محمود قاسم‌نژاد معاون استاندار و مهندس میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت ارائه کرد.

معاون استاندار گیلان در جریان این بازدید ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته برای بهسازی وضعیت دفنگاه زباله های سراوان، بر تسریع فرآیند ساخت تصفیه خانه های زباله تاکید کرد.

شهردار رشت در این بازدید خواستار همکاری همه دستگاه های مرتبط برای اجرای این پروژه با توجه به زمان محدود باقیمانده شد.

گفتنی اینکه در جریان این بازدید مهندس فرامرز جمشیدپور سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، علیرضا حاجی پور رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری و سجاد حسینی مدیر عامل کارخانه کود آلی رشت نیز حضور داشتند که هر یک توضیحاتی در باره ویژگیها و مشخصات این پروژه ارائه کردند.

 

 

 

شهردار رشت و معاون سیاسی - امنیتی استانداری و فرماندار رشت از دفنگاه زباله سراوان بازدید کردندشهردار رشت و معاون سیاسی - امنیتی استانداری و فرماندار رشت از دفنگاه زباله سراوان بازدید کردند

 

 

اپراتور : آرمان حکانی

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد