با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

فاطمه شیرزاد


پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:در راستای توسعه درختکاری شهری، صبح امروز کاشت نهال نارنج به منظور استفاده از گونه های بومی و متناسب با اقلیم شهر رشت در بلوار شهید حبیب زاده آغاز گردید.


به گزارش سیاست گستر  ،به نقل از واحدخبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت؛ در راستای توسعه درختکاری شهری، صبح امروز کاشت نهال نارنج به منظوراستفاده از گونه های بومی و متناسب با اقلیم شهر رشت در بلوار شهید حبیب زاده آغاز گردید.


این برنامه با حضور فاطمه شیرزاد ریاست محترم کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت، سجاد محجوب رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت و مدیران و کارشناسان این سازمان صورت پذیرفت.


در این راستا، تا پایان سال جاری کاشت بیش از ۶۰۰۰ اصله نهال در سطح برخی از خیابانهای اصلی، بلوارها و پارکهای سطح شهر ادامه می یابد . در این طرح تلاش گردیده از گونه های بومی و سازگار با اقلیم گیلان نظیر افرا، نارنج، ون بومی، عنبر السائل و... استفاده شود.

 

                   پاکسازی مسیرها براساس اولویت های تعیین شده/ استفاده بهینه از ماشین آلات شهرداری پاکسازی مسیرها براساس اولویت های تعیین شده/ استفاده بهینه از ماشین آلات شهرداری

اپراتور:هادی درنگی

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد