با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

فرهام زاهد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : فرهام زاهد عضو شورای اسلامی شهر رشت در نشست خبری اعضای لیست امید شورا ی رشت ، پس از تایید سخنان دو عضو دیگر لیست امید با اشاره به این نکته که کاندیدا نداشتن ما به معنای بی برنامگی نیست ، اظهار داشت : بر اساس ویژگی های مدنظرمان ، از بین گزینه های معرفی شده اصلح ترین فرد را انتخاب می کنیم .


به گزارش سیاست گستر  ، عضو شورای شهر رشت با تاکید به اینکه برخی از دوستان زمانی که شرایط مطابق میلشان نیست وزن افراد را زیر سئوال می برند ، گفت : ما از همکارانمان انتظار صداقت بیشتری داریم .

 


وی افزود : برخی از دوستان ما هر اتفاقی که در مناطق 5 گانه ی شهرداری صورت می گیرد را به نام خود ثبت می کنند و کار سایرین را کم ارزش جلوه می دهند .

 


زاهد با افتخار خود را اصلاح طلب معرفی کرد و گفت : به اصلاح طلب بودن خود افتخار می کنم ولی اگر ما هم از شور و مشورت و احترام به خرد جمعی خارج شویم چه فرقی با اقتدارگرایان و انحصارطلبان داریم .
 


وی تشریح کرد : با وجود تمام تلاش ها ، با مدل سرپرستی نمی توان شهر را اداره کرد . امیدواریم طبق بیانیه ی روابط عمومی شورا در روز دوشنبه شهردار انتخاب شود .عضو شورای شهر رشت خانم مقیمی را به لحاظ جایگاهشان مورد تایید و قابل قبول دانست و گفت : نباید فضا را به سمتی ببریم که رای دادن به مقیمی ملاک اصلاح طلبی باشد . و اگر کسی به ایشان رای نداد بگوییم اصلاح طلب نیست .

 


وی با بیان اینکه گزینه های جدید را بازی خراب کن نمی نامم ، معرفی برخی را در راستای ایجاد شکاف دانست و عنوان کرد : هیچ گونه مورد پنهانی در بین نیست . اگر قرار است دوشنبه اتفاقی نیفتد به مردم بگوییم و اعلام کنیم که به گزینه ی آنان رای نمی دهیم .

 


زاهد سرمایه گذاری را تنها راه برون رفت از مشکلات دانست و خاطرنشان ساخت : در حال حاضر شهرداری فقط حدود 16 میلیارد تومان حقوق پرداخت می کند که برای تامین آن با مشکل مواجه است . این نشان دهنده ی آن است که در وضعیت مناسبی قرار نداریم . ابتدا باید با مدیریت بحران در کم کردن صدمات کوشا بود ، سپس در شرایط مانا برای آینده برنامه ریزی کرد.

 وی در رابطه با اقدامات فرهنگی ورزشی شهرداری گفت : با کمال تاسف آنطور که مشهود است ، شهرداری رشت در دوره ی پنجم به آن شکل که مدنظر مردم است نمی تواند در اقدامات فرهنگی عملکرد قابل قبولی داشته باشد . ولی ما موظفیم که شرایط را برای کار در آینده مهیا سازیم .

 فرهام زاهد در پایان گفت : کسانی که تهمت می زنند و می گویند که جهت حمایت از کسی به ما نفعی رسیده اگر سندی دارند منتشر کنند.

 

                          

 

سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد