با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
جلسه شورای شهر آستانه

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :اجرای ماده 7 در جلسه شورای شهر آستانه اشرفیه با حضور مدیرعامل آبفای گیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش سیاست گستر  ، در ابتدای جلسه سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با ارائه توضیحاتی در خصوص تأمین آب شهرستان آستانه اشرفیه و چگونگی اجرای پروژه های فاضلاب اظهار داشت: با توجه به کاهش اعتبارات عمرانی به منظور تأمین منابع مالی ، مشارکت مالی مردمی در تسریع روند اجرای پروژه ها بسیار حائز اهمیت است.

مدیرعامل آبفای گیلان در ادامه افزود: براساس مصوبه شورای اقتصاد به منظور قیمت گذاری محلی خدمات آب و فاضلاب ، شوراهای شهر می توانند به پیشنهاد شرکت های آب و فاضلاب در راستای رسیدن به قیمت تمام شده ، علاوه بر نرخ های مصوب تعرفه خدمات آب و فاضلاب را تصویب نمایند.

وی همچنین تصریح کرد: نظر به ضرورت مشارکت مالی مردمی جهت تسریع در اجرای پروژه های زیست محیطی طبق ماده 7 ، با تأئید تعرفه های پیشنهادی این شرکت در شورای شهر آستانه اشرفیه ، موارد مطروحه برای تأئید نهایی و ابلاغ به وزارت نیرو اعلام خواهد شد.

در ادامه رئیس شورای شهر آستانه اشرفیه اجرای شبکه های فاضلاب بهداشتی در شهرستان را در راستای حفظ محیط زیست و سلامت شهروندان ضرورتی اجتناب ناپذیر عنوان کرد و خواستار تسریع در روند اجرای آن شد.

گفتنی است مدیرعامل آبفای گیلان به منظور آشنایی اعضاء شورای شهر با روند تصفیه آب و مشکلات این حوزه از اعضاء شورا جهت بازدید از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان دعوت نمود.| سیاست گستر | اخبار استان گیلان

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

https://t.me/siasatgostar

صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد