با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

محتوا

محمدصادق حسنی

پس از گذشت 6 تا 7 سال از 9 سد لاستیکی در حال ساخت تنها یک سد لاستیکی به اتمام رسیده است | هر ساله 6 میلیارد متر مکعب آب شیرین حاصل از بارندگی بدلیل نبود سدهای لاستیکی و از بین رفتن آب بندانها به دریا می ریزد | وظیفه جهاد کشاورزی و وزارت نیرو است که آب را برای کشاورزان ذخیره نماید | بیایید بجای خارج کردن ارز از کشور و وابسته کردن کشور به واردات برنج خارجی ، آب لازم برای تولید برنج را برای کشاورزان تامین کنیم

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه گزارش | گزارش خبری :نماینده اصلاح طلب شهرستان رشت ، با شهامت از پشت پرده واردات برنج و مشکلات وزارت کشاورزی برای موکلین خود پرده بر می دارد و از وزیران کشاورزی ، نیرو و جهاد کشاورزی می خواهد که بجای خروج ارز از کشور و ایجاد وابستگی خارجی برای واردات محصول استراتژیک برنج ، تنها بهاء یک سال واردات برنج را برای احداث سدهای لاستیکی و به زراعی هزینه نمایند تا کشور در تولید برنج خودکفا شده و در نهایت به صادرات برسد.

صادق زیباکلام

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :این استاد دانشگاه در زونامه اعتماد نوشت: من بر خلاف عده‌ای از اصلاح‌طلبان معتقدم ما باید به حمایت از او ادامه دهیم. همچنین آقای جهانگیری باید در دولت بماند. اگر چه جدا شدن آقای جهانگیری از دولت به نفع او خواهد بود و شانسش در انتخابات ١٤٠٠ از بین نخواهد رفت اما شکست آقای روحانی میخی بر تابوت دولت خواهد کوبید.

اصلاح‌طلبان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :یک اصلاح‌طلب اصیل با یک غوره سردی و با یک مویز گرمی‌اش نمی‌کند. حرکت اصلاحی تدریجی است و مداومت و صبوری می‌طلبد. اصلاح‌طلبی با امید گره خورده است. اصلاح‌طلب ناامید، دیگر اصلاح‌طلب نیست!

دورهمی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه ویدئو:حمید هیراد میهمان دومین قسمت از سری سوم برنامه دورهمی بود که مهران مدیری گفتگوی جذابی با وی داشت . گفتگوی مهران مدیری با حمید هیراد و چند اجرای زنده هیراد را که در این برنامه اجرا نمود در این ویدئو مشاهده نمایید.

احمدی‌نژاد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :حامیان دیروز احمدی نژاد این روزها در گفت‌وگوهای خود به هر شکل ممکن در تلاش هستند به صورت نرم از یک اتفاق تاریخی عبور و پرونده رابطه خود با احمدی نژاد را در صندوق گذاشته و در آن را قفل کنند.

گور از اشکانیان و ساسانیان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :باستان شناسان مجموعه باستانی «لیار سنگ بن» املش استان گیلان پس از سه فصل کاوش در نزدیکی روستای شیرچاک از توابع بخش «رانکوه»، 48 قبر متعلق به دوره های اشکانی و ساسانی را کشف کردند.

عوارض خروج

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :«سال گذشته ۹ میلیون نفر به خارج سفر کردند که با احتساب عوارض ۷۵ هزار تومانی که از هر نفر گرفته شد (سوای زائران عتبات، حج و اربعین)، باید حدود ۶۰۰ میلیارد تومان درآمد به‌دست آمده باشد؛ آن را کجا هزینه کرده‌اند که احساس نشده است؟».

مجلس شورای اسلامی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :اعلام وصول سوال چهار نماینده از وزیر جهاد کشاورزی، تشکیل کارگروه رفع موانع ارتقای روابط ایران و روسیه هر دو ماه یک بار، توضیحات خجسته درباره فساد گسترده در گمرک، حذف رئیس سازمان پدافند غیرعامل از ترکیب شورای ملی منابع ژنتیکی کشور، تصویب کلیات طرح اصلاح آیین‌نامه داخلی مجلس، ممنوعیت حمل قمه، شمشیر، قداره و پنجه بوکس و... از جمله مهمترین اخبار امروز (چهارشنبه) بیست و دوم آذر ماه ۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.

محمدصادق حسنی

انتقاد شدید محمدصادق حسنی از سفر لاریجانی به گیلان همزمان با بررسی لایجه بودجه 97

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :نماینده اصلاح طلب مردم رشت در خانه ملت با انتقاد از سفر لاریجانی به گیلان و گرفته شدن وقت یک روز کاری نمایندگان استان گفت: سفر لاریجانی به گیلان ضروری نیست و خود میرزا کوچک جنگلی هم مخالف غیبت یک‌روزه نمایندگان یک استان در مجلس است.