با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مهندس کشوردوست

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | گروه ویدئو | اختصاصی : توضیحات مهندس کشوردوست مدیر بخش رنگرزی و فینیشینگ شرکت پیشروتاب در رابطه با نحوه ی تولید و شستشوی ماسک های آنتی باکتریال میتال


به گزارش سیاست گستر ، در حاشیه ی مراسم اهدای بیش از یک میلیارد ریال تجهیزات پزشکی و ماسک تولیدی شرکت پیشروتاب به دو بیمارستان امام خمینی صومعه سرا و شهدای رضوانشهر ، مهندس کشوردوست مدیر بخش رنگرزی و فینیشینگ شرکت پیشروتاب در رابطه با طریقه و تعداد دفعات شستشوی ماسک های میتال ، با اشاره به اینکه ماسک های میتال 25 تا 30 بار قابلیت شستشو دارند ، اظهار داشت : این ماسک ها آنتی باکتریال دائمی شده و نانو ذرات آن با شستشو از بین نمی رود .

 

وی افزود : جنس ماسک ها از  100 درصد پنبه است . پنبه در صنایع نساجی یک الیاف کاملا طبیعی است و همانطور که مستحضرید پنبه یک گیاه است . گلی است که چیده می شود و در مراحل مختلف تبدیل به الیاف ، نخ ، بافت و ... می شود .

 

مدیر بخش رنگرزی و فینیشینگ شرکت پیشروتاب با اشاره به این نکته که ما به جهت خاصیت خنک نگه داشتن از پنبه استفاده کردیم ، گفت : این ماسک ها بسیار خنک است ، زمان استفاده به شما احساس خفگی یا خستگی دست نمی دهد، بر خلاف برخی از ماسک ها که گرمای زیادی تولید می کند .

 

مهندس کشوردوست نوع بافت و تراکم های انتخاب شده را در تعداد دفعات شستشوی ماسکها موثر دانست و عنوان داشت : نوع بافت و تراکم هایی که انتخاب کردیم باعث شده که این ماسک ها تا 25 الی 30 بار شستشو هیچ گونه خللی و از هم گسیختگی و یا وارفتگی تاروپودی نداشته باشیم .

 

وی تشریح کرد : ما حتی حوله های خود را نیز با تراکم های خاصی طراحی می کنیم . طبق استاندارد جهانی عمر مفید حوله 6 ماه است . یعنی شما باید پس از 6 ماه حوله ی خود را تعویض نمایید . منتها ما دیدیم که خیلی ها تا 3 سال هم از حوله های ما استفاده می کنند و هیچ مسئله ای هم پیش نیامده است . جنس ماسک های میتال نیز دقیقا به همین شکل است .

 

مهندس کشور دوست در رابطه با رمز شستشوی ماسک های میتال گفت : شستشوی این ماسک ها بسیار ساده است و رمز و راز خاصی ندارد . ما هیچ شیوه ای برای مصرف کننده قائل نشدیم . چون مصرف کننده هیچ اشرافی به مسائل تخصصی ما ندارد .

 

وی تصریح کرد : این ماسک ها را خیلی راحت می توانید با شوینده های معمولی خانگی شستشو کنید . پس از شستشو ترجیحا با سشوار و یا بر روی رادیاتورهای خانگی آن را خشک کرده و اتو نمایید.

 

مشاهده ی ویدئو :

 

جهت مشاهده ی ویدئو کلیک کنید


 

انتهای پیام

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

سیاست گستر

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد