با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

محتوا

فرهام زاهد

پایگاهخبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:فرهام زاهد در کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورا پیرامون روز رشت، اظهار داشت: درباره روزی حرف میزنیم که نسبت به آن تعصب داریم.در شرایطی که بودجه ماهانه سازمان فرهنگی و زیباسازی پرداخت نمی شود، اجرای برنامه های روز رشت بسختی پیش خواهد رفت.

دبیرکل حزب اتحاد ملت: مردم چون راه دیگری پیدا نمی‌کنند بر می‌گردند بسمت اصلاحات!

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :دبیرکل حزب اتحاد ملت می‌گوید: از حوادث دی ماه و بعد از آن، ما خیلی لطمه خوردیم اما می دانم که مردم به سمت اصلاحات بر می گردند. مردمی که از اصلاحات سرخورده شده اند می روند جست وجو می کنند چون راه دیگری پیدا نمی کنند بر می گردند به سمت اصلاحات. چكیده اظهارات دكتر علی شکوری‌راد را بخوانید:
مردم چون راه دیگری پیدا نمی‌کنند بر می‌گردند بسمت اصلاحات!

غم‌ها برای شما ایرانیان؛ شادی‌ برای ما لبنانی‌ها!

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :خاطرات شهاب‌الدین حائری شیرازی

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی: در تاریخ روابط ایران با عربستان تا این اندازه تلخ و تیره نبوده است
پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: شرایط ما شرایط سختی است در هیچ برهه ای از تاریخ روابط ما با عربستان تا این اندازه تلخ و تیره نبوده است و در چنین محیطی کار کردن سخت است از سوی دیگر 6 میلیون درخواست کننده عمره داریم که حق هم دارند سالهاست منتظرند تا به سفر عمره بروند.
زيباكلام: روحانی امروز حتی 2 میلیون رأی هم ندارد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :هزینه ناکامی‌های دولت روحانی به نام اصلاح‌طلبان تمام شد

قاتل برادران ذبیحی دستگیر شد

 پایگاهخبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی: فرماندار شهرستان بانه گفت: قاتل برادران ذبیحی (هنرمند فیلمساز بانه‌ای) دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کرده است.

 نیکی کریمی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس فرهنگ و هنر : بازیگر و کارگردان با سابقه سینما در گفت‌وگو با برنامه اینترنتی «مولن روژ» درباره وضعیت امروز سینمای ایران و همچنین کیفیت فیلم‌های در حال اکران سخن گفت.

مهدی تاج

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :سلطانی‌فر: تاج مشکلی برای ادامه کار ندارد

 شاهین علیزاده شادفومنی

پایگاهخبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:انتصاب معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فومن