با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکتر روحانی و دکترغلامرضامقدسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | بخش گفتگو : در شرایطی که همه ی سیاسیون اصلاح طلب استان گیلان منتظر مجمع حزب اراده ملت ایران در استان گیلان بودند که قرار بود چهارشنبه ی هفته ی جاری برگزار گردد ، امروز روابط عمومی حزب اراده ملت ایران (دفتر گیلان) به نقل از دبیر این حزب در گیلان ، اعلام کرد که مجمع این حزب اصلاح طلب این هفته برگزار نمی شود و به چهارشنبه ی هفته ی آینده موکول گردید .به گزارش سیاست گستر ،  در همین رابطه با دکتر غلامرضا مقدسی ، دبیر حزب اراده ملت در استان گیلان به گفتگو نشستیم و علت این جابجایی زمانی را جویا شدیم .

 

دکتر مقدسی در ابتدای این گفتگوی اختصاصی اظهار داشت : از آنجایی که سفر دکتر روحانی مصادف شد با مجمع حزب اراده ملت گیلان ، تصمیم گرفتیم تاریخ مجمع را تغییر دهیم .

 

وی افزود : با اینکه تبلیغات وسیعی انجام شده بود و کلیه ی دعوتنامه ها نیز ارسال گشته بود ، ولی به خاطر حمایت و همراهی دکتر حسن روحانی ، رییس جمهور کشورمان زمان برگزاری مجمع را یک هفته به تعویق انداختیم .

 

دبیر حزب اراده ملت دراستان گیلان با تاکید به این نکته که مانند سال 92 و 96 ، همچنان از دولت تدبیر و امید حمایت می کنیم عنوان داشت : ما کماکان بر همان عهدی که بستیم هستیم .

 

دکتر مقدسی خاطرنشان ساخت : مشکلات امروز کشور ساخته و پرداخته ی دشمنان داخلی و خارجی نظام است . اگر این کارشکنی ها را نمی کردند قطعا اکثر وعده های دولت عملی می شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد : این که دولت توانسته با تمام کارشکنی ها،تحریم ها و مشکلات ریز و درشت دیگر به همین اندازه کار کند ، یعنی شبانه روز تلاش کرده ، به همین جهت ما با افتخار به استقبال رییس جمهور می رویم .

 

رییس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر گیلان در پایان بیان داشت : حزب اراده ملت ، از مردم فهیم گیلان دعوت به عمل می آورد که مانند همیشه با حضور پر رنگ خود در استقبال از رییس جمهور حمایت خود را از دولت تدبیر و امید نشان دهند .

 

افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟افزایش حقوق کارکنان، پلکانی یا یکسان؟

 

سیاست گستر

 

 

اینستاگرام سیاست گستر: https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد