با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

محتوا

پرچم

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس اقتصادی : مبادلات تجاری ایران با اتحادیه اروپا در سال 2017 روندی رو به رشد داشته، به‌طوری‌ که کل مبادلات تجاری کشورمان با منطقه یورو با رشد 53 درصدی نسبت به سال قبل از آن به بیش از 21 میلیارد یورو رسیده است؛ این ارقام از بهبود تراز تجاری و رونق اقتصادی پس از برجام حکایت دارد.

هواپیما

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس علم و فناوری :پژوهشگران کشور با بومی‌سازی سیستم‌های هیدرولیک هواپیما موفق به تولید انبوه این تجهیزات شدند و به گفته آنها ساخت این قطعات مطابق با استانداردهای بین‌المللی بوده است؛ از این رو آزمون‌های سختگیرانه‌ای را گذرانده‌اند.

نورعلی تابنده

آنقدر به گروه‌ها وصله منافق، اغتشاشگر و فتنه‌گر زدیم وصله کم آوردیم

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی :نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس در خصوص راهکار تبدیل نشدن حوادثی همچون گلستان هفتم به یک بحران، گفت: اگر ما صدا و سیمایی داشتیم که دراویش می توانستند در آن حرف‌هایشان را بزنند و ما نیز حرفمان را بزنیم، مخالفین هم حرفشان را می زدند هیچ وقت به خشونت نمی گرایید.

مرغ

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث : مدیرکل دامپزشکی گیلان با بیان اینکه بروز سویه H5N6 برای اولین بار در ایران در منطقه بوجاق کیاشهر تایید شد، گفت: این سویه قابلیت انتقال به انسان را دارد.

جشنواره فجر96

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : مجموعه نقاشی های ' سمانه سلیمی ' دانش آموخته گروه نقاشی دانشکده معماری و هنر دانشگاه گیلان با عنوان ویرانشهر در جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر برگزیده شد.

بی آر تی رشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : روزنامه سوال جواب چاپ استان گیلان در شماره یکشنبه ششم اسفندماه، مطلبی در قسمت یادداشت امروز با عنوان در ماجرای بی آر تی تاوان اصلی را درختان رشت دادند! به قلم قاسم بزرگ زاده منتشر کرده است.

شورای امنیت سازمان ملل

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس بین الملل : شورای امنیت سازمان ملل متحد به اتفاق آرا با تصویب قطعنامه‌ای خواستار برقراری فوری آتش‌بس یک ماهه در سوریه، با هدف رساندن کمک‌های بشردوستانه به مناطق درگیری در این کشور شد.

سید سلمان سامانی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس اجتماعی : سخنگوی وزارت کشور تاکید کرد: برخورد با تخلف باید با رعایت موازین شرعی و قانونی باشد و هیچ کس مجوزی برای اقدام خلاف قانون حتی در مقام برخورد با جرائم مشهود را ندارد.

اسحاق چهانگیری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | تیتر یک معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به اینکه سواحل مکران را به عنوان نقطه مهم برای توسعه کشور مورد توجه قرار داده‌ایم، گفت: با اجرای این طرح ما با صدای بلند اعلام می‌کنیم که همه ایران متعلق به همه ایرانیان است.