با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سکوت عجیب بازیکنان سپیدرود نسبت به حواشی این تیم

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود نسبت به حواشی این تیم سکوت کرده و خود را ممنوع‌المصاحبه کرده‌اند.


به گزارش سیاست گستر  ، تیم فوتبال سپیدرود رشت این روزها با حواشی زیادی روبرو شده و این در حالی است که بازیکنان این تیم نسبت به حواشی واکنشی نشان ندادند و سکوت کردند. به نظر می‌رسد بحران مالی و مدیریتی کنار احتمال رفتن علی کریمی از سپیدرود یکی از دلایل سکوت بازیکنان است.

بحران سپیدرود بعد از بازی با سپاهان آغاز شد و حتی شنیده می‌شود علی کریمی قرار نبود تیم را برای بازی بعدی با پدیده به مشهد ببرد و سفر آنها در آخرین ساعات قطعی شد.

همین موضوع شرایط داخلی تیم را به هم زد و حتی برخی بازیکنان نسبت به ثبات کاری کریمی مردد شدند. شکست مقابل پدیده مشهد، عدم حضور علی کریمی و همکارانش در کنفرانس خبری و اعتراض این مربی در رختکن به بازیکنان، شرایط روحی آنها را به هم ریخته است. شنیده می‌شود برخی بازیکنان سپیدرود علی کریمی را عامل تنش در این تیم می‌دانند و نسبت به اعتراض‌های تند او در رختکن بی‌تفاوت ننشستند.

البته این شرایط برای سپیدرود بیگانه نیست و قبلا هم علی نظرمحمدی با همین روش و مشکلات داخلی باشگاه برکنار شد. به نظر می‌رسد تاریخ برای سپیدرود درحال تکرار است. با این تفاوت که اینبار طرفداران علی کریمی بین مسئولان بیشتر از نظرمحمدی است و قدرت بازیکنان کمتر.

 

 

 


 
 


  اپراتور:حدیث لطفی راد

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد