با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سپیدرود؛ اعتصاب و شایعه عدم تمایل به تیمداری در لیگ برتر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی : تیم فوتبال سپیدرود رشت در فاصله سه روز مانده به آغاز تمرینات این تیم دچار بحران شدید شده و بازیکنان تأثیرگذار آن اعتصاب کرده‌اند و در تمرینات شرکت نمی‌کنند.


به گزارش سیاست گستر ، با وجود اینکه مسئولان باشگاه سپیدرود اصرار دارند که تیم‌شان بدون اعتصاب به تمرینات ادامه می‌دهد، اما واقعیت این است که بازیکنان اصلی این تیم حدود سه روز است تمرینات را تعطیل کرده‌اند و از قرار معلوم محمد نوین مالک باشگاه هم تمایل چندانی به تماس با این بازیکنان و راضی کردن آنها برای شرکت در تمرینات ندارد. موضوعی که به شدت مورد اعتراض بازیکنان با سابقه سپیدرود قرار گرفته و عدم رسیدگی به وضعیت آنها بیش از پیش باعث دلخوری این بازیکنان شده است.

 

 

هنوز اظهار نظری رسمی در واکنش به اعتصاب بازیکنان سپیدرود از سوی مالک و مسئولان این باشگاه صورت نگرفته و همین امر باعث به وجود آمدن شایعه‌هایی در خصوص عدم تمایل این گروه برای تیمداری در لیگ برتر شده است. شایعه‌ای که هنوز با واکنشی از سوی هیچ یک از مسئولان این تیم مواجه نشده و مسئولان باشگاه هم یا در دسترس نیستند یا به تماس‌ها پاسخی نمی‌دهند. این اتفاقات باعث شده سرخ‌پوشان رشتی در آستانه شروع لیگ برتر و دیدار با سایپا در بلاتکلیفی کامل به سر ببرند. موضوعی که هواداران سپیدرود را هم به شدت نسبت به آینده این تیم دلسرد کرده است.

 

 

اتفاق جالب دیگر این روزهای سپیدرود این است که هیئت فوتبال گیلان که عامل اصلی واگذاری باشگاه به مالک جدید است، به هیچ عنوان پاسخگو نیست و همین امر موجب به هم ریختگی بیشتر وضعیت این تیم پُر طرفدار شده است. به هر حال در فاصله سه روز مانده به آغاز لیگ برتر، باید فکری به حال این تیم ریشه‌دار شود تا آرزوی چندین ساله هواداران پرشمار رشتی و زحمات چندین ساله این تیم بر باد نرود.

 

 

 

 

 

وانا

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد