با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مهدی تاج

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی : رییس فدراسیون فوتبال جلسه امروز خود با سرمربی تیم ملی را مثبت ارزیابی می‌کند و مدعی است از اکنون هیچ کس حق اظهارنظر درباره کیروش را ندارد!


به گزارش سیاست گستر  ، مهدی تاج امروز میزبان کارلوس کی‌روش، سرمربی خبرساز تیم ملی بود. رییس فدراسیون فوتبال در پایان این جلسه در گفتگویی تلفنی با اخبار ورزشی سیما گفت: حرف آقای کی روش این است به خاطر موفقیت تیم ملی اینجاست. کی روش گفت در هشت سال گذشته با قلبش کار کرده است و به کارش تعصب داشته است و روی قول و وعده کار نکردم و به خانه نرفتم و اینجا کارم را انجام دادم.وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: خود من به این اعتقاد هستم که به خاطر جام جهانی و بازی‌های خوبی که در این مسابقات انجام دادیم فکر کنیم در جام ملت‌ملت‌ها قهرمان می‌شویم اشتباه است. با جشن گرفتن ما قهرمان جام ملت‌ها نمی شویم.رییس فدراسیون فوتبال در خصوص نتایج تیم ملی در جام جهانی گفت: فدراسیون یک هدف دارد. تنها جای خالی ما با قهرمانی در جام ملت ها تمام می‌شود.وی در خصوص جلسه امروزش با سرمربی تیم ملی و حواشی چند روز اخیر گفت: امروز جلسه‌ای با آقای کی‌روش داشتم و مقرر شد که از این ساعت به بعد دیگر هیچ کس راجع به برنامه‌ریزی‌های کی‌روش صحبت نکند. اگر کسی صحبت کرد مدیر آن باشگاه و خود آن مربی طبق آیین‌نامه و کمیته‌های مربوطه برخورد و جریمه خواهند شد. دو ساعت با ‌آقای کی‌روش راجع به ماندن صحبت می‌کردیم. همچنین به سرمربی تیم ملی گفتیم دیگر مصاحبه نکند هر چه بخواهند به ما بگویند. با او به توافق رسیده‌ایم اما باید ابزار برایش فراهم شود.رییس فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد علیرضا فغانی نیز در جام جهانی گفت: با آقای فغانی هم صحبت کردیم و ایشان قبل از بازی فرانسه گفتند که از داوری ما لذت می‌برید که واقعا هم بردیم. ما مکلف به حمایت از این تیم داوری هستیم و امیدوارم تا فینال پیش بروند.

 

 

 

 

بهار نیوز

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد