با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

دلایل رسوب کالا در بنادر و گمرکات

پایگاه خبری  تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران گفت: بنا به تعریف برخی از مراجع کالای رسوبی عبارت است ورود کالا به بنادر، مناطق ویژه، مناطق آزاد و یا اماکن دیگر در نتیجه طبق این تعریف برای مثال اگر کانتینرهایی از یک کشتی در بندرشهید رجایی تخلیه شوند، به عنوان کالاهای رسوبی به شمار خواهند آمد که در سازمان گمرک چنین تعریفی، صحیح، معقول و منطقی نیست.

موسسه های مالی غیرمجاز

پایگاه خبری  تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: موسسه‌های مالی غیرمجاز ۳۶ هزار میلیارد تومان به دولت خسارت زدند، زیرا دولت ناچار شد برای جبران تعهدات و خساراتی که وارد کردند این مبالغ را پرداخت کند.

همیشه برای کمک به پرسپولیس آماده هستم

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من همواره بر ای کمک به پرسپولیس آماده ام و هر کاری از دستم بر آید برای این تیم انجام خواهم داد.

انتقاد شدید کی‌روش از VAR

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا به شدت از VAR انتقاد کرد و آن را یک کودک خواند

ترامپ فروش سلاح به سعودی را مهم‌تر از قتل انسان می داند

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل :نیویورک- ایرنا- رییس جمهوری آمریکا که ادعا می‌کند کشتن انسان‌ها را دوست ندارد، گفت: فروش سلاح به سعودی‌ها برای او مهم‌تر از قتل «جمال خاشقچی» است.

ترامپ در مخمصه بزرگ

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل :تهران – ایرنا - ژست تصنعی دونالد ترامپ درباره تمایل به مذاکره با تهران و هیاهوی پوچ وی در خصوص تقابل نظامی با ایران هر روزه سیل ویرانگرتری از انتقادات را از سوی تحلیلگران و متحدان به سمت او روانه می‌کند.

دانشگاه تهران در تابستان تعطیل نیست

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس علم و فناوری: معاون آموزشی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه امسال برنامه‌ای برای ارائه ترم تابستانی به دانشجویان نداریم، گفت: دانشجویانی که واحدهای عمومی خود در ترم تابستانه دانشگاه‌های معتبر بگذارنند نمره آنها ازسوی دانشگاه تهران مورد قبول است.

رژیم صهیونیستی در اعزام پهپاد جاسوسی آمریکا به ایران

پایگاه خبری تحلیلیسیاست گستر | یاداشت ومقالات : نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «نقش رژیم صهیونیستی در ورود پهپاد جاسوسی آمریکا به مرزهای کشورمان مشهود است»، گفت که آمریکایی‌ها با این اقدام به دنبال آزمایش اراده و تجهیزات ما بودند.

انتصاب مریم گل احضار به عنوان سرپرست حوزه معاونت مالی و اقتصادی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان: طی حکمی از سوی ناصر حاج محمدی شهردار رشت، مریم گل احضار به عنوان سرپرست حوزه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری رشت منصوب شد.