با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مناطق سبل زده خوزستان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :شهردار اصفهان گفت: تا هر زمان که مسئولان اهواز و خوزستان اعلام نیاز کنند برای خدمت رسانی خواهم ماند.


به گزارش سیاست گستر  قدرت الله نوروزی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: از چند روز پیش که اصفهان به عنوان استان معین خوزستان اعلام شد عازم منطقه شدیم. مناطق 3 و5 به شهرداری اصفهان واگذار شده و نیروها به خوبی در حال فعالیت هستند. منطقه 2 نیز برای جلوگیری از فشار آب به دیگر مناطق به اصفهان واگذار شده است.

 

وی افزود: ماشین‌های کمپرسی و بیل‌های مکانیکی در تمام مدت در حال کار هستند. قطعا شهرداری اصفهان و مجموعه‌ای که از استان اصفهان آمدند تا روزی که نیاز باشد برای خدمت رسانی در خوزستان می مانند و تلاش می‌کنند.

 

وی ادامه داد: البته این بستگی به اعلام نیاز مسئولین استان دارد، انشالله با حمایت هایمان بتوانیم تا انتها خدمت رسانی را تمام کنیم.

 

نوروزی تصریح کرد: البته تاکنون طی بازدیدی که داشتیم کمک ها کافی بوده است. بارش های آینده هم آن گونه که اعلام کردند خیلی تهدیدآمیز نیست؛ منتهی اگر نیاز باشد ما آمادگی آن را داریم که خدمات را افزایش دهیم.

 

اپراتور:هادی درنگی

ایسنا

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد