با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

احداث بزرگراه آستارا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : استاندار گیلان از روند احداث پروژه بزرگراه آستارا - آستارا و نیز بارانداز ریلی این شهرستان مرزی بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت آنها قرار گرفت.

سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ رییس کمیسیون امنیت ملی در دوره دهم مجلس با ارایه آماری از خسارات جانی و مالی حوادث آبان ۹۸ ،تعدا کشته های این حوادث را ۲۳۰ نفر اعلام کرد .

ارسلان زارع

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : استاندار گیلان گفت: دولت تدبیر و امید در سال‌های اخیر اهتمام جدی داشته تا ضمن گسترش توسعه روابط برادرانه با کشورهای همسایه، زیرساخت هایی که نقش تاثیرگذاری در افزایش مبادلات تجاری و فعالیت های اقتصادی دارند، تقویت شود.

دکتر کیانوش جهانپور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس علم و فناوری : سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۹۷۹ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : استاندار گیلان بر ضرورت تسهیل امور مرتبط با بازرگانان، سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی و بخش خصوصی به ویژه در راستای صادرات تاکید و تصریح کرد: انتظار می‌رود شاهد رونق فعالیت واحدهای تولیدی صادرات محور باشیم چراکه بازار ارزشمند اوراسیا یکی از ظرفیت‌های خوب در این حوزه است که باید از آن استفاده بهینه شود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ توضیحاتی را درباره زمان بازگشایی تالارهای پذیرایی ارائه کرد و گفت: تالارها نیز همانند سایر صنوف که بازگشایی شدند، می‌توانند به زودی و پس از تصویب ستاد ملی کرونا و دریافت مجوز و پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را شروع کنند.

نیروی انتظامی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ فرشته دختر ۱۸ ساله در رشت به دلیل اختلافاتی که پدر و برادرش با هم داشتند در آتش کینه آن‌ها سوخت و جان داد.

استاندارگیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : استاندار گیلان با تأکید بر ضرورت پایش و رصد مستمر بازار و بخش های مرتبط با معیشت مردم گفت: لازم است نظارت های مردمی که همواره اثرگذارتر است، تقویت شود.

زنده به گور شدن مرد رشتی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :‌ شهرام مومنی، سرپرست سازمان آتش‌نشانی با تاکید بر اینکه سریعا ۴ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه یکدستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در بلوار گیلان اعزام شدند، افزود: متاسفانه عدم رعایت نکات ایمنی در حین کار بوکسل و انتقال آهن آلات ساختمانی موجبات سقوط بر روی کارگر ۳۲ ساله فراهم شد.