با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

محتوا

اوباما و بوش

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس بین الملل :معمولا روساي جمهور پيشين ايالات متحده عادت ندارند تا پس از دوره رياست خود نسبت به رييس‌جمهور مستقر در كاخ سفيد انتقاد كنند يا صحبتي عليه او انجام دهد.

قاتل اهورا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :تحقیقات از قاتل اهورا با انجام بازسازی چگونگی اقدام وحشیانه در خانه ادامه دارد. بازپرس و ماموران پرونده سعی دارند هر چه سریع تر پرونده اتهام این جنایتکار بی رحم را تکمیل و آماده محاکمه کنند.

سیروس شفقی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :سیروس شفقی روز جمعه در نشست صمیمی بانوان فعال سیاسی و اجتماعی شهرستان رشت افزود: بانوان از بدو تولد در رشد ، بلوغ و شکوفایی جامعه نقش بسیار مهمی دارند.

مسعود بارزانی

به گزارش سیاست گستر  ، رئیس اقلیم کردستان، دولت عراق را به "كشتار جمعي، محاصره، كوچ اجباري بیش از ۱۵۰ هزار نفر از كردهاي كركوك و مجازارت ملت کردستان" متهم کرد و تدابیر اخیر عراق را نقض علنی قانون اساسی دانست و از کردهای سراسر جهان خواست به منظور حمایت از اقلیم کردستان عراق دست به تظاهرات بزنند.

مرگ

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس علم و فناوری :یک پژوهشگر ایرانی دانشگاه نیویورک در جریان مطالعه ای متوجه شد که ذهن انسان پس از مرگ همچنان فعال است و انسان متوجه می شود که مرده است.

اهورای ۳ ساله

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :رضا جعفری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان گیلان جزئیات تازه ای از فاجعه دلخراش کودک آزاری و قتل کودک ۳ ساله در رشت مطرح کرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان :نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی یکی از دغدغه های صاحبان صنایع را نبود بازار مناسب داخلی و خارجی دانست .

پرونده قتل اهورا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: ناپدری 27 ساله این کودک در غیاب مادرش پس از اذیت و آزار جسمی او، با کوبیدن سر این پسر 3 ساله به دیوار سبب مرگ وی شده است.

قاتل ستایش

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس حوادث :حکم قاتل ستایش قریشی پنج‌شنبه اجرا می‌شود.