با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

خورسندی

امنیت اجتماعی را جدی بگیریم و در خانه بمانیم!

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : خانه مطبوعات استان گیلان در رابطه با مقابله با بحران کرونا بیانیه ای صادر کرد .

خانه احزاب کشور

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : پس از ابلاغ دستور العمل اجرای طرح فاصله گذاری در راستای اقدامات گسترده و تلاش های صورت گرفته از سوی ستاد مبارزه با کرونا در کشور ، دکتر سهیلا مدارایی رییس خانه ی احزاب استان گیلان در همین رابطه پیامی منتشر کرد .

رمضانپورنرگسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : دکتر احمد رمضانپور نرگسی منتخب اول مردم در شورای اسلامی شهر رشت در راستای ابلاغ دستور العمل اجرای طرح فاصله گذاری ، طی پیامی از آحاد مردم ایران علی الخصوص گیلانیان فهیم و شهروندان شریف شهرستان رشت خواست تا با ضابطین این طرح ملی همکاری کنند .

سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت : با هدف به حداقل رساندن حضور  شهروندان برای جلوگیری از گسترش بیش از پیش ویروس کرونا ،  ورودی تمام پارک های شهر رشت مسدود شده است.

حلال احمر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به شناسایی ۲۵ نفر با علائم مشکوک به کرونا در مبادی ورودی و خروجی این استان از انتقال ۱۰ نفر از آنها به مراکز درمانی خبر داد.

استاندارگیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : ارسلان زارع در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا که با حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد؛ گفت: در روزهای نخست شیوع ویروس در استان، نمونه‌ها برای تشخیص به مرکز ارسال می شد اما با پیگیری های صورت گرفته، آزمایشگاه تشخیصی در استان مستقر شد.

اسحاق جهانگیری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : جهانگیری در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران استان گیلان با اشاره به نگرانی کادر پزشکی از افزایش تعداد مبتلایان بعد از پایان تعطیلات نوروز اظهار داشت: ستاد مقابله با کرونا به همین منظور مصوبه ای را از فردا عملیاتی خواهد کرد تا با اعمال محدودیت های بیشتر زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

سردبیر سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرمقاله | سیدنیما مجتبایی : در استان گیلان ، در بدترین حالت  یک ماه پیش باید اعلام قرنطینه می شد که اگر می شد اکنون کابوس کرونا تمام شده بود .

علی لاریجانی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی  : رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار ایجاد سپر زیستی در برابر شیوع کرونا شد.