با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

محتوا

‏تخلیه زباله در تالاب شادگان حیات جانوران را به مخاطره انداخته است

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس علم و فناوری: آبادان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبادان گفت: تخلیه زباله در بخشی از تالاب بین المللی شادگان از سوی شهرداری آبادان علاوه بر آلودگی محیط زیست حیات جانداران را نیز به مخاطره انداخته است،

عوامل چاقی کودکان چیست؟

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :یک متخصص کودکان و نوزادان گفت: برخی از عوامل از جمله ساعت خواب و نوع تغذیه ارتباط مستقیمی با چاقی و اضافه وزن کودکان دارد.

قراردادهای فرمالیته برای جلب توجه!

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :با وجود رواج قراردادهای طولانی مدت میان بازیکنان و باشگاه‌ها، ضمانت اجرایی این قبیل قراردادها در ایران بسیار کم است و به نوعی فرمالیته محسوب می‌شود.

تورم ۴ماهه سبد معاش خانوار؛ بیش از ۸۳درصد!

پایگاه خبری  تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی: افزایش بالای هزینه‌های زندگی، تاثیر افزایش دستمزد در سال ۹۸ را زایل کرده است و دقیقاً به همین دلیل است که گروه کارگری شورای عالی کار، درخواست برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای عالی کار را به وزارت کار ارائه داده است.هدف از این درخواست که به گفته علی خدایی (عضو کارگری شورای عالی کار) به امضای هر سه عضو کارگری رسیده، بحث پیرامون راهکارهای «ترمیم قدرت خرید کارگران» است.خدایی می‌گوید: به دنبال راهکارهایی به جز افزایش مستقیم و ریالی دستمزد هستیم؛ اگر این راهکارها هرچه سریعتر در دستور کار قرار نگیرد، خانواده‌های کارگری با بحران جدی معیشت روبرو خواهند شد.براساس الزامات قانون کار، جلسه فوق‌العاده شورای عالی کار، بعد از درخواست هریک از سه گروه – دولت، کارگران و یا کارفرمایان- باید ظرف مدت دو هفته برگزار شود؛ با این حساب، از آنجا که در روزهای منتهی به نیمه تیر، درخواست گروه کارگری تحویل مجموعه وزارت کار شده، تا آخر تیرماه بایستی منتظر برگزاری این جلسه سه‌جانبه باشیم.

درمان نسبی نابینایی با ایمپلنت مغز

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس علم و فناوری: یک تیم از متخصصان آمریکایی در مطالعه اخیرشان با ایمپلنت مغز موفق به بازگرداندن نیمی از بینایی به شش فرد نابینا شده‌اند.

تولید در کارخانه نساجی قائمشهر رونق می گیرد

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها :ساری - ایرنا - کارخانه نساجی قائمشهر پس از حدود سه دهه گرفتاری در چنبره مشکلات مختلف قرار است با ورود ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و سرمایه گذاری این نها به چرخه کامل تولید باز گردد.

سالروز بمباران همدان در روز قدس

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس فرهنگ و هنر :راهپیمایان روز قدس به تدریج به میدان آرامگاه بوعلی نزدیک می‌شدند که ناگهان صدای انفجار مهیب فریادها را خاموش کرد. لحظه‌ای بعد انعکاس صداهای دیگری شهر را در خود مچاله کرد. جمعیت راهپیمایان چشم خود را به قسمت شمال غربی شهر دوخته بودند.

جسد صدام حسین بعد از نبش قبرش کجاست؟

خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس بین الملل : یک منبع نزدیک به خانواده صدام حسین (رییس‌جمهور سابق عراق) مدعی شده است که نیروهای حشد شعبی قصد نبش قبر او را داشته و به همین منظور آنها (خانواده صدام) جسد وی را شبانه به مکان دیگری منتقل کرده‌اند.

مربی تیم ملی قایقرانی زنان: هدف اصلی ما کسب سهمیه المپیک است

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس ورزشی :تهران- ایرنا- «سولماز عباسی» که به تازگی هدایت تیم ملی روئینگ زنان ایران را برعهده گرفته با اشاره به شرایط دشوار کسب سهمیه المپیک گفت: این موضوع باعث نمی شود که برای این هدف اصلی تلاش نکنیم.