با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی : علی صوفی،رئیس ستاد انتخابات اصلاح‌طلبان در تهران، با تأکید بر اینکه ما دولت مستقر را دولت منتسب به خودمان می‌دانیم، گفت: آقای روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری که در سال ۹۲ از ایشان حمایت شد، همچنان مورد حمایت اصلاح‌طلبان خواهد بود و رقابت داخلی و درون‌گروهی سال ۸۴، هیچ‌گاه تکرار نخواهد شد.


به گزارش سیاست گستر ، طبعاً از آقای روحانی توقع داریم که انتظارات و مطالبات مردم را در نظر بگیرد و به آن جامه عمل بپوشاند.


علی صوفی در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره جلسه هفته گذشته شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان که با محوریت انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده است، گفت: این جلسه به منظور ارائه گزارشی از عملکرد شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برگزار شد؛ چراکه این شورا پس از برگزاری انتخابات مجلس دهم، زمانی را طی کرد تا بتواند عملکرد خود را ارزیابی کند و نظرسنجی داخلی و استانی انجام دهد که آیا به کار خود ادامه دهد یا نه.


صوفی با اشاره به تغییرات صورت‌گرفته در شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: ادامه مأموریت این شورا، با در نظر گرفتن برخی تغییرات به تأیید رسید. از جمله اینکه در ساختار خود تجدیدنظر انجام دهد و در ترکیب اعضای حقیقی نیز تغییراتی انجام دهد؛ بدین‌ ترتیب که ترکیب شورا با اضافه شدن افرادی از خارج مجموعه، تغییر کند.به گفته وی، کمیته‌ای از میان اعضای شورای‌عالی سیاستگذاری به بررسی اصلاح ساختار‌ها و ترکیب شورای‌عالی خواهد پرداخت.


وی همچنین درباره حضور اعضا در جلسه اخیر شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان اظهار داشت: به‌طور طبیعی، ما در اغلب جلسات غایبانی داریم.


این جلسه معمولاً روزهای سه‌شنبه برگزار می‌شود اما این بار روز دوشنبه برگزار شد و برخی به‌دلیل مشغله‌های شخصی یا سفر، در این جلسه حضور نداشتند. اما اکثریت اعضای شورا، در این جلسه حضور داشتند و از این منظر، جلسه رسمیت داشت.


عضو شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان درباره برخی گمانه‌زنی‌ها پیرامون وجود اختلاف‌نظرهایی در میان اعضای این شورا گفت: طبعاً زمانی‌که به برهه رأی‌گیری درباره یک تصمیم مهم می‌رسیم، ممکن است نظرات متفاوتی وجود داشته باشد و در میان آرای موجود، مخالفت‌هایی هم  باشد اما آنچه اهمیت دارد، اکثریت آراست. در این جلسه میان اعضای حقیقی، اختلاف‌نظری وجود نداشت و اتفاق‌نظر حاکم بود.


صوفی با اشاره به برخی اختلاف‌نظرها در میان احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به‌عنوان یک نهاد اصلاح‌طلب و متشکل از احزاب این جریان سیاسی، نظر موافق بر ادامه کار شورای عالی سیاستگذاری داشته و شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در ایجاد هماهنگی و کاهش اختلاف‌نظرها موفق عمل کرده است.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد