با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
الیاس حضرتی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سیاسی :نماینده تهران از برگزاری جلسه ای میان نهادها و ارگانهای اصلاح طلب به منظور انسجام وهماهنگی بیشتر خبر داد.


به گزارش سیاست گستر  ، الیاس حضرتی نماینده تهران و عضو هیات رئیسه فراکسیون امید در گفت و گو با اعتمادآنلاین از برگزاری جلسه هماهنگی بین نهادها و ارگانهای اصلاح طلب خبرداد  و گفت: در این جلسه افرادی از هیات رئیسه شورای عالی، هیات رئیسه فراکسیون امید و هیات رئیسه شورای شهر و شهرداری های کلان شهر ها حضور داشتند.


وی ادامه داد: در این جلسه از هیات رئیسه فراکسیون امید محمدرضا عارف، الیاس حضرتی، بهرام پارسایی و خانم سعیدی و از هیات رئیسه شورای شهر تهران محسن هاشمی، مرتضی الویری، حسن رسولی و خانم نوری حضور داشتند. همچنین از شورای شهر و شهرداری کلان شهرها، حیدری رییس شورای شهر مشهد، معین رییس شورای شهر اصفهان،نبیون رییس شورای شهر کرج، محمدعلی نجفی شهردار تهران و اصغر نصیری شهردار کرج حضور داشتند.


این نماینده مجلس با اشاره به هدف برگزاری این جلسه، تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه تبادل تجربه، انسجام و هماهنگی بیشتر- که مانع از ایجاد اختلاف شود- و رفع و بررسی نواقص قانون شوراها و شهرداری ها و مدیریت شهری و رفع آن توسط نمایندگان مجلس بود.

 

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید


صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد