با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس سایر استان ها : اعضای شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان آذربایجان‌شرقی امروز با برگزاری انتخابات داخلی اعضای جدید هیأت رئیسه این شورا را انتخاب کردند.


به گزارش سیاست گستر ، به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تبریز بیدار، در انتخابات هیأت رئیسه شورای هماهنگی تشکل‌های اصلاح‌طلب آذربایجان‌شرقی که براساس آیین‌نامه داخلی این شورا انجام گرفت، شکور اکبرنژاد رئیس، احمد ظهیرنیا نایب رئیس اول، کریم صادق‌زاده تبریزی نایب رئیس دوم، علی راستگو دبیر و اکبر امجدی خزانه‌دار دوره جدید هیأت رئیسه انتخاب شدند.

 

شورای هماهنگی احزاب و تشکل‌های اصلاح‌طلب استان آذربایجان‌شرقی حضور فعالی را در انتخابات اخیر داشت و فعالیت‌های منسجم سیاسی خود را با برنامه‌ریزی‌های لازم و برپایی جلسات منظم و متعدد ادامه می‌‌دهد.

 

پس از نتایج نا امید کننده احزاب اصلاح طلب در انتخابات گذشته مجلسین، تمرکز احزاب اصلاح طلب بر روی انتخابات شورای شهر خواهد بود و این انتخابات داخلی نشان از برنامه ریزی زودهنگام برای حضور در انتخابات مجلس است.

 

این گزارش می افزاید شکور اکبر نژاد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نتوانست شرایط لازم برای کاندیداتوری را از نظر شورای نگهبان کسب کند.همچنین ظهیرنیا که به عنوان مسئول رسمی کارگزاران سازندگی در استان شناخته می شود از جمله افراد حاضر در معتمدان هیات اجرایی انتخابات در استان بود و با توجه به وابستگی حزبی محرز وی،د حضورش  در هیأت اجرایی از جمله نکات قابل تامل در انتخابات گذشته بود.

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد