با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود

محتوا

ماهواره «پیام اميركبير»

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس علم و فناوری:وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح سه‌شنبه از قرار نگرفتن ماهواره «پیام» در مدار خبر داد.

سیدحسن آقامیری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی:اعلام حکم محکومیت یک روحانی مشهور در یکی دو روز اخیر بازتاب گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی داشته است. سیدحسن آقامیری که شهرت خود را بیشتر از همین شبکه‌های اجتماعی و همین طور دیدگاه‌های تازه‌اش نسبت به مسائل دینی دارد با حکم دادگاه ویژه روحانیت خلع لباس و به دو سال زندان محکوم شده است.

حسین هدایتی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اقتصادی:14 هزار میلیارد تومان از اموال و سپرده فرهنگیان در پرونده بانک سرمایه به یغما رفت

علی مقصودی معاون خدمات شهری شهرداری رشت

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:جلسه امکان سنجی استفاده از ظرفیت و پتانسیل مساجد جهت اسکان مسافران نوروز با حضور علی مقصودی معاون خدمات شهری، محمد باقر بشر دانش مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری، محمدرضا علیزاده معاون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، نماینده سازمان اداره اوقاف و امور خیریه و جمعی از مدیران شهرداری در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد.
 

 مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:  مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت گفت: شهرداری رشت با هدف فرهنگ سازی شهروندان تولید انیمیشن با موضوعات خدمات شهری را در دستور کار قرار داد.

علی تاجرنیا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس سیاسی:یک فعالی سیاسی اصلاح‌طلب گفت: باید به احمدی‌نژاد اجازه تجمع داده شود و اتفاقا این می‌تواند نقطه عطفی باشد که همه مجموعه‌ها و منتقدان دستگاه‌های اجرایی و دولتی بتوانند تجمع برگزار کنند.

ضرورت تخصیص کارت سلامت به معلولین و افراد ناتوان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان: صبح روز چهارشنبه نوزدهم دی ماه اعضای کمیته مناسب سازی شهرستان رشت (متشکل از کارشناسان حوزه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت، کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان رشت، نظام مهندسی و فرمانداری رشت) ضمن بازدید از ناوگان اتوبوسرانی رشت، در نشست هم اندیشی با ریاست پیمان پارسا، رئیس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر حضور بهم رساندند.

قهرمانی نماینده شهرداری در مسابقات تنیس روی میز کارکنان ادارات استان گیلان

  پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان: تیم شهرداری رشت در مسابقات تنیس روی میز کارکنان ادارات استان گیلان موفق به کسب مقام قهرمانی انفرادی و سوم تیمی شد.

هوشنگ ابتهاج

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس اجتماعی:خردادماه سال ۱۳۹۶ برخی از همشهریان هوشنگ ابتهاج (هـ. ا. سایه) از احتمال تخریب خانه پدری این شاعر پیشکسوت به دلیل اینکه ثبت ملی نیست؛ خبر دادند.