با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | یاداشت ومقالات | سید نیما مجتبایی : دیروز یک خبری در سیاست گستر منتشر شد با تیتر "واردات با کارت بازرگانی دیگران قاچاق است" از لحظه ای که این خبر و کار کردم یک چیزی تو ذهنم داره قلقلکم می ده ، این شد که تصمیم گرفتم یک تحلیل کوتاهی در باره ی این خبر بنویسم .


به گزارش سیاست گستر ، یکی از معضلاتی که واحدهای تولیدی صنعتی کشور ، خاصه استان گیلان با آن درگیر هستند و به گونه ای این معضل در واحدهای تولیدی صنعتی ما یک اپیدمی همه گیر است و تعداد قابل توجهی از واحدها درگیر آن می باشند بحث معوقات مالیاتی و بیمه ای است که در حقیقت اجازه ی صدور کارت بازرگانی را به واحدهای تولیدی صنعتی نمی دهد .


علت آن نیز این است که اتاق بازرگانی جهت صدور کارت بازرگانی استعلام ماده ی 186 قانون مالیات های مستقیم را می خواهد ، در حقیقت امکان استفاده از کارت بازرگانی را تولیدکنندگان ندارند و عملا نمی توانند صادراتی داشته باشند .


 با توجه به  وضعیت بحرانی موجود و فرمایش مقام معظم رهبری که سال 99 را سال جهش تولید نام گذاری کردند امیدواریم مسئولین محترم برای این مشکل نیز راه کاری در نظر بگیرند . تا هم ارز آوری داشته باشیم که در اوضاع فعلی شدیدا نیازمند آن هستیم ، هم جهش تولید محقق شود و همچنین شاهد رونق تولید باشیم انشاالله .

انتهای پیام

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

سیاست گستر
 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد