با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سیدنیمامجتبایی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | یاداشت ومقالات | سید نیما مجتبایی : مسیح علینژاد ؛ بارها دستت را رو کردم ، گزارشات ساختگیت را به مردم لو دادم و با سند و مدرک ثابت کردم که تو نه دلت برای ایران می سوزد و نه برای ایرانی . بلکه تنها هدفت این است که دستورات اربابانت را به درستی انجام دهی و در این راه نه کشور ایران و نه مردم ایران برایت مهم نیست و اگر لازم باشد هر دو را به پشیزی می فروشی .  


چند بار نصیحتت کردم و ازتو خواستم هر اعتقادی که داری حداقل آزاده باشی و بدون خبر سازی و جعل گزارش مانند یک خبرنگار حرفه ای رفتار کنی  و با ساخت گزارشات و ویدئوهای جعلی آبروی کشور و مردم کشورت را  نبری .  ولی متاسفانه  نرود میخ آهنین در سنگ و در نهایت مرا بلاگ کردی .


متاسفانه به تعداد انگشت شمار هستند آدم هایی در کشور که از روی نادانی و ندانسته حرفی می زنند و دست تو و امثال تو آتو می دهند و این جسارت را به شماها می دهند که در کنار آن نادان ها نخبگان و تحصیلکردگان کشور را نیز به سخره بگیرید .


راستی مسیح ، چندی پیش ویدئویی از چند تن از خبرنگاران اسبق صدای آمریکا بدستم رسید که در آن در باره ی تو می گفتند .


این خبرنگاران بینوا که اکثرشان از صدای آمریکا اخراج شده بودند می گفتند که به هیچ خبرنگار ایرانی اجازه داده نمی شود کارهایی  که مسیح انجام می دهد را انجام دهد . از قبیل ساخت و تهیه ی گزارشات به شیوه ی مسیح علینژاد و ... و می گفتند که اگر کسی نیز بخواهد در آن مسیر گام بردارد مانند ما اخراج می شود . حال بگذریم که عدد حقوق مسیح علینژاد را نیز لو دادند . (بماند)


به راستی چرا تو برای صدای آمریکا تافته ی جدا بافته ای ؟ چرا بیشتر از همه حقوق می گیری و کارهایی انجام می دهی که خط قرمز صدای آمریکاست و همکاران دیگر تو نمی توانند در آن رسانه انجام دهند ؟


تو خود جای ما بودی چه برداشتی از مسیح علینژاد می کردی ؟


چه بسا نوجوانان و جوانانی که با حرف های صدمن یک غاز تو تحریک شدند و در مهلکه افتادند و تو در بوق و کرنا کردی و از آنان حمایت نمودی و با این کار وضعشان را بدتر کردی که البته وضعیت آن بینواها برای تو مهم نبود . تو فقط یک هدف داشتی و آن چیزی نبود به جز خشنودی اربابانت .


اگر انقدر مشتاقی چرا خودت به ایران نمی آیی و خود را در معرض خطر قرار نمی دهی ؟ مرگ برای همسایه خوب است ؟ مگر ایرانی نیستی ؟ مگر دلت برای مردم ایران نمی سوزد ؟ مگر جوانان را تحریک نمی کنی و آینده ی آنان را تباه نمی سازی ؟ چرا آنور گود نشستی و شعار می دهی ؟ بسم الله . راه باز است و جاده دراز . بیا و به عشق مردم ایران دربند شو تا ببینی یک من ماست چقدر کره می دهد . اگر وجودش را نداری ، پس فرزندان ما را نیز تحریک نکن .


من نمی گویم این کشور بدون نقص است . این کشور نیز مانند تمام کشورهای جهان هم معایبی دارد و هم محاسنی . ولی منی که فرزند این کشور هستم و به ایرانی بودن خود افتخار می کنم در کشورم می مانم و سعی می کنم معایب آن را کم رنگ تر و محاسن آن را پر رنگ تر کنم . و اگر لازم باشد در این راه تاوان هم می دهم .


نمی روم آن سر دنیا بنشینم ، وطن وطن کنم و از دشمن مملکتم پول بگیرم و آبروی کشور و مردمم را در جهان ببرم .


خوشبختانه این روزها اکثریت مردم کشور سواد،درک و شعور سیاسی بالایی دارند و دست امثال تو برایشان رو شده است .


حتی کسانی که مخالف این نظام هم هستند عملکرد تو را نمی پسندند و برایشان مثل روز روشن است که تو و امثال تو مزدوری بیش نیستید .


تو مخالف نظام نیستی ؛ مخالف ایران و ایرانی هستی و بنده ی پول و موقعیت بهتر .


قبلا نیز در یکی از یادداشت های پیشین به این نکته اشاره کرده بودم که امکانش هست بدون اینکه خودت بدانی یک مزدوری ، نقش مزدور را برای اربابانت بازی می کنی مانند خیلی های دیگر از گذشته تا کنون جاسوس و مزدور کشورهای غربی بودند و خودشان پس از 15 سال متوجه شدند که جاسوس هستند .


حال ؛ دانسته یا ندانسته فرقی نمی کند . بیا و زین پس سعی کن آزاده باشی . به موافق و مخالفش  کاری ندارم . اگر مخالف هم هستی یک مخالف آزاده باش .


چندی پیش سرکار خانم دکتر طاهره لباف که از سوی مسیح علینژاد به عنوان کارشناس صدا و سیما معرفی شد در یکی از برنامه های صدا و سیما مواردی را جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا عنوان کرد که توسط مسیح علینژاد مورد حمله قرار گرفت و وصل شد به ادرار شتر و ...


قبل از هر چیز بهتر است خانم دکتر طاهره لباف که توسط مسیح به عنوان کارشناس صدا و سیما معرفی شده را بهتر بشناسیم .


پزشک متخصص و جراح زنان و زایمان
از موسسین بیمارستان فوق تخصصی بهمن تهران
ریاست اسبق دانشگاه علوم پزشکی فاطمیه قم
 عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی
استاد حوزه و دانشگاه


مسیح علینژاد ؛ اولا وقتی صحبت از مسائل پزشکی و تخصصی در میان است و از زبان فردی متخصص گفته می شود تو اصلا صلاحیت اظهار نظر کردن در آن مورد را نداری ، چون تخصصی نداری .


خانم دکتر لباف در سخنان خود گفتند که غرغره ی آب نمک و بخور می تواند در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا موثر باشد . که مسیح علینژاد فورا این سخنان را وصل کرد به ادرار شتر و روغن بنفشه و ...


همانطور که همه می دانیم بیماری کووید 19 (کرونا) یک بیماری ناشناخته است و هنوز راه درمان و پیشگیری قطعی برای آن یافت نشده و پزشکان و متخصصین امر از روی تجربیاتی که در این مدت کم در خصوص این بیماری بدست آمده و اطلاعاتی که در رابطه با بیماری های مشابه دارند صحبت می کنند . اگر نه هیچ راه درمان و پیشگیری قطعی هنوز وجود ندارد .


همانطور که همه می دانیم غرغره ی آب نمک برای گلودرد و سرماخوردگی و آنفولانزا مفید است که برخی از متخصصین این احتمال را می دهند که برای کرونا هم مفید باشد که البته مانند ده ها راه و روش دیگر هنوز ثابت نشده ولی احتمال مفید بودن آن محتمل است .


بخور نیز به همین شکل که حتی من در برخی از مقالات ترجمه شده ی چینی هم دیده ام که از بخور نام برده شده است .


بخشی از ترجمه ی یکی از این مقالات را در پی مشاهده فرمایید :
موارد زیر بطور جدی و حتمی ممنوع شود:
مهمانی‌های غیرضروری
استفاده از  توالت عمومی
مصرف غذاهای بیرون و رستوران ها
دست دادن و روبوسی
استفاده از لوازم بازی و ورزشیِ پارک ها و باشگاه ها و دستگاه های شهربازی
استفاده از مِترو  و اتوبوس
استفاده مکرر از دستگاه های عابربانک
استفاده از  گوشی های تلفن مشترک در ادارات، مدارس و اماکن عمومی
خام‌ خواری خوردنیهای حرارت ندیده
انجام موارد زیر موکداً توصیه میگردد:
شستشوی مکرر دست‌ها
شرب مُدام مایعات
استفاده از انواع پَد الکل، ژل آنتی باکتریال، ماسک و وسایل حفاظتی در صورت امکان
غرغره مُدام آب و نمک
بخور آب گرم در صورت امکان

ولی امثال مسیح علینژاد هدفشان فقط حمله به ایران و ایرانی است و با دادن اطلاعات ناقص و یا ساخت گزارشات تقلبی می خواهند آبروی کشور را ببرند .


این قسمت و خیلی خودمونی تر می نویسم


بد نیست در اینجا داستان بلاگ شدنم توسط مسیح علینژاد و براتون بگم :


دوران سیل شیراز و ... بود و چند تا جوون بعد از بازی فوتبال تو خیابون صدای ضبط ماشین و بلند کرده بودند بوق  می زدند و می خوندند و با صدای بلند می خندیدند. نیروی انتظامی جلوشونو می گیره و بهشون محترمانه تذکر می ده و میگه عزیزان من همشهریاتون عزادار هستند به احترام اونها هم شده چند روزی مراعات کنید .  


همینو مسیح تو بوق و کرنا می کنه که مزدورای رژیم با شادی جوونا مخالفند و ... از این حرف ها ...


درست دو روز بعدش همین خانم یک ویدئو تو پیجش میذاره که چند تا جوون که شهر و دیارشونو ول کرده بودند و برای کمک به سیل زده ها رفته بودند و داشتن خونه های خرابشونو براشون می ساختند (بدون مزد و مواجب ) و همه بیل و کلنگ بدست بودند یه فیلم از خودشون می گیرند و تو اون فیلم مسیح علینژاد و مسخره می کنند .


دوباره مسیح تو بوق و کرنا می کنه که مزدورای رژیم تو این وضعیت روی خون مردم واستادند و دارند می خندند اصلا براشون مهم نیست که این همه آدم مرده و ... از این حرفها
چطور اون چند تا جوونی که برای عشق و حال کردن خیابونو روسرشون گذاشته بودند اشکالی نداشت وقتی نیروی انتظامی بهشون تذکر داد شما گفتید رژیم مخالف شادی جووناست و اونا به کشته شدگان بی احترامی نکردند .


ولی این جوونایی که رفته بودند برای کمک به همین سیل زده ها و داشتند براشون خونه می ساختند ، وسط بیابون جایی که فقط خودشون بودند ، چند ثانیه خندیدند به خون کشته شدگان بی حرمتی کردند .


تمام مطالب و گزارشات مسیح اینجوری ضد نقیضه و فقط یک چهارچوب داره و اون چیزی نیست جز خراب کردن ایران و ایرانی به هر قیمتی
چند روز از این نقدم گذشته بود که رفتم زیر یکی دیگه از پستای چرت و پرتش واقعیتو بنویسم که تا نظرو ثبت می کردم می پرید و نظرم ثبت نمی شد . فهمیدم که ...

 

سیدنیما مجتبایی ؛ روزنامه نگار ، فعال سیاسی  اصلاح طلب

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد