با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سیدنیمامجتبایی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | یاداشت ومقالات | سید نیما مجتبایی : امروز خبری از قول فرماندار محترم رشت در سیاست گستر منتشر شد مبنی بر اعزام 35 تیم بازرسی جهت نظارت بر اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا که جای بسی تامل دارد .


به گزارش سیاست گستر ، در بخشی از این خبر آمده ؛ به دستور ستاد مقابله با کرونای استان، ساعت کاری اصناف نیز در راستای حفظ سلامت و جان مردم تا ساعت 7 عصر محدود شده است .


آقای فرماندار عزیز و گرامی . از اینکه این روزها فعال بودید و با جان و دل فعالیت کردید از شما سپاسگزاریم . این را هم می دانیم این مسئله جای دیگری تصمیم گیری و به شما ابلاغ شده و شما فقط مجری آن هستید . ولی آیا ویروس کرونا از صبح تا ساعت 7 عصر به کسی منتقل نمی شود ؟ فقط 7 عصر به بعد فعالیت خود را شروع کرده و مردم را آلوده می کند ؟


وقتی از صبح تا ساعت 7 اصناف باز هستند و مردم رفت و آمد دارند ، دیگر چه فرقی می کند که 7 به بعد تعطیل بشوند یا نشوند .


نمی دانم چرا و با چه هدفی برخی در میان مردم شایعه می کنند که ویروس در گیلان مهار شده ! همه خوب شدند ! اکثر مبتلایان مرخص شدند ! مرگ و میر ویروس پایان یافته ! و ...


و همین شایعات بی اساس باعث گشته که خیابان های رشت در دو روز اخیر بسیار شلوغ تر از روزهای گذشته باشد که در این وضعیت این یک فاجعه است .


از طرفی برخی اعلام می کنند که ویروس را مهار کردیم و از طرف دیگر برخی مسئولین محترم هی از خودشان فیلم منتشر می کنند و به مردم التماس می کنند که از خانه بیرون نیایید !!!!!


چرا التماس می کنید ؟!


اعلام قرنطینه کنید و مانع رفت و آمدها شوید . این چه عملکردیست ؟ چرا با دست پیش می کشید و با پا پس می زنید ؟!


تا کنون باید به این نتیجه رسیده باشید که قرنطینه ی اختیاری جواب نمی دهد . التماس کردن برخی از عزیزان هم جواب نداد .


چرا اعلام قرنطینه نمی کنید ؟!؟!؟!؟!


شما که می دانید فقط در صورت ماندن مردم در خانه چرخه ی انتقال ویروس قطع می شود پس چرا دست دست می کنید ؟ چرا با خبرهای جعلی خیال مردم را راحت می کنید و آن ها را  راهی خیابان می کنید ؟


مردم عزیز وضعیت گیلان خاصه رشت هنوز خطرناک است . لطفا در خانه بمانید و با خیال آسوده در معابر رفت و آمد نکنید . در خیابان بستنی و پیراشکی و ... نخورید .

 

سیدنیما مجتبایی ؛ روزنامه نگار ، فعال سیاسی  اصلاح طلب

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد