با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس بین الملل : پل مانافورت رئیس ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان امریکا برای راهیابی به کاخ سفید روز جمعه از سمت خود استعفا کرد.


به گزارش سیاست گستر ، این استعفا چند روز پس از آن صورت گرفت که مانافورت در جریان ترمیم دوباره کادر رهبری ستاد انتخاباتی ترامپ در عمل تنزل درجه یافته بود. ترامپ در بیانیه ای گفت : پل مانافورت پیشنهاد استعفا از ستاد را داد و من این پیشنهاد وی را پذیرفتم .

 

ترامپ در بیانیه خود از مانافورت به دلیل کمک به وی برای رسیدن به این نقطه از مبارزه انتخاباتی بویژه عبور از فرآیند رقابتهای مقدماتی و کنوانسیون جمهوری خواهان ستایش کرده و وی را یک حرفه ای خواند و آرزوی موفقیت برایش کرد.


مانافورت در حالی مبادرت به این استعفا کرد که با اتهاماتی در مورد دریافت پول از حزب رهبر سابق اوکراین برای کمک به مبارزه انتخاباتی ترامپ روبرو شده است . یک نماینده مجلس اوکراین روز جمعه جزئیات بیشتری از کمک مالی جزب یانوکوویچ به ستاد انتخاباتی ترامپ فاش ساخت . هیلاری کلینتون این کمک را نشانه وابستگی رقیب جمهوری خواه خود در انتخابات ریاست جمهوری به عناصر طرفدار کرملین در اوکراین دانسته است .

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد