با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب سرمربی

 

 

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر|سرویس استان گیلان:تهران- ایرنا- اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صبح امروز (یکشنبه) برای انتخاب سرمربی جدید خود تشکیل جلسه دادند.


به گزار ش سیاست گستر،به نقل از انتخاب جانشین «برانکو ایوانکوویچ» به یکی نگرانی‌های هواداران پرسپولیس تبدیل شده است. گزینه نخست پرسپولیسی‌ها برای جانشینی این سرمربی موفق «یحیی گل محمدی» سرمربی شهر خودرو بود که در نهایت مسئولان باشگاه مشهدی با این انتقال مخالفت کردند و حضور گل محمدی در پرسپولیس منتفی شد.

 

پس از مخالف مسئولان باشگاه شهر خودرو مدیران پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کردند که سرمربی آینده آنها خارجی خواهد بود و گل محمدی تنها گزینه ایرانی آنها بود.

 

«ماسیمو کار را»، «جیانی ده‌بیاسی» و «والتر زنگا» سه گزینه ایتالیایی پرسپولیسی‌ها برای جانشینی برانکو هستند.

 

در همین راستا اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعت ۶ صبح امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه دادند تا امروز تکلیف سرمربی را نهایی و تا پایان هفته قرارداد او را منعقد سازند.

 

ایرنا شب گذشته به نقل از یک منبع آگاه خبر از مذاکره جدی مسئولان باشگاه «ماسیمو کار را» دستیار سابق کونته در تیم ملی ایتالیا و یوونتوس داده بود.

 

گفته می‌شود «کار را» گزینه نخست پرسپولیسی‌ها برای هدایت این تیم است و گزینه دوم آنها نیز «ده بیاسی» خواهد بود.

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد