با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

کشف چوب قاچاق

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از رفع تصرف اراضی ملی و کشف چوب آلات قاچاق در این شهرستان خبرداد.


به گزارش سیاست گستر ،  نسرین غزنوی گفت : روز گذشته یگان حفاظت منابع طبیعی این شهرستان اقدام به رفع تصرف سه هزار متر از اراضی ملی در روستای میه کومی بخش لوندویل این شهرستان کردند.


وی گفت: ماموران ایست بازرسی قلعه ، در بازرسی از  دو دستگاه کامیون  جمعا ۴۰۰ اصله گرده کاتین قاچاق از جنس توسکا  توقیف و با تشکیل پرونده ، متخلفان به محاکم قضایی معرفی شدند.


وی افزود : در عملیاتی دیگر ماموران یگان حفاظت این اداره در بازرسی از یک کارگاه نجاری در روستای گیلده ۱۴ اصله گرده کاتین غیرمجاز ازجنس توسکا وخردمندی کشف و توقیف کردند که متهم باتشکیل پرونده به محاکم قضایی معرفی شد .

غزنوی با بیان اینکه جنگل در تولید اکسیژن نقش مهمی دارد، از مردم خواست اتفاقاتی نظیر تخریب و تصرف اراضی ملی، جنگل ها و مراتع را با تلفن رایگان ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع اطلاع دهند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد