با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

ارسلان زارع

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : استاندار گیلان از افزایش تولید انواع مواد ضدعفونی کننده در این استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بازار گیلان از این‌گونه اقلام اشباع شده در مورد ارسال محصولات ضدعفونی کننده استان به سایر نقاط کشور به زودی تصمیم‌گیری می‌کنیم.


به گزارش سیاست گستر ، ارسلان زارع امروز در حاشیه بازدید از کارخانه فومن شیمی بهداشت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تولید انواع محصولات بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در واحدهای تولیدی و صنعتی گیلان در حال حاضر شتاب گرفته و با افزایش چشم‌گیری مواجه است.

استاندار گیلان امکان صدور محصولات ضدعفونی کننده تولید شده در این استان به سایر نقاط کشور را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: این موضوع که بازار استان از اقلام ضدعفونی کننده اشباع شده توسط برخی از واحدهای تولیدی مطرح شده بنابراین شرایط صدور مجوز این کار را در دست بررسی داریم.

زارع صدور مجوز ارسال تولیدات به سایر نقاط کشور را وابسته به انجام بررسی‌های جامع از بازار با توجه به نیازمندی‌های مردم استان گیلان دانست و تصریح کرد: امسال به فرموده مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده و باید رسیدگی به امور واحدهای تولیدی در اولویت قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با بیان اینکه نامگذاری سال 1399 به این نام در حقیقت فرصتی مغتنم برای همه متولیان امر جهت تلاش مضاعف در مسیر ایجاد جهش در تولید است ابراز داشت: در این سال جدید لازم است تمام تلاش و توان خود را برای توسعه و پیشرفت کشور و استان به کار بگیریم.

وی تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در راستای راه‌اندازی خط تولید مواد ضدعفونی در برخی واحدهای تولیدی استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: پس از ابلاغ این دستورالعمل، در اسرع وقت تولید مواد ضدعفونی مورد نیاز مردم در برخی از واحدهای صنعتی گیلان آغاز شد.

به گزارش تسنیم، در این واحد تولیدی و صنعتی که امروز توسط استاندار گیلان و جمع همراه مورد بازدید قرار گرفت در روزهای گذشته بیش از یک میلیون و 200 هزار عدد اسپری ضدعفونی کننده تولید و روانه بازار شده است.

از طرفی طبق گزارش ارائه شده مدیران این واحد تولیدی و صنعتی، روزانه 200 هزار عدد اسپری در این مرکز تولید می‌شود که 80 درصد از تولیداتش به شبکه توزیع استان گیلان و 20 درصد مابقی به تهران ارسال می‌شود.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد