با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

علی کریمی

اینبار نوبت به بیمارستان کودکان و قلب رسید


پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : علی کریمی کماکان محموله‌های بهداشتی مورد نیاز را برای مردم رشت ارسال می‌کند و اینبار بیمارستان قلب و کودکان مورد توجه قرار گرفتند.


به گزارش سیاست گستر ، قبل از عید نوروز و درست زمان اوج گیری ویروس کرونا در کشور، علی کریمی به دلیل کمبود وسایل مصرفی بهداشتی محموله بزرگی را به رشت ارسال کرد تا در اختیار بیمارستان‌ها و مردم این شهر قرار بگیرد.
 
امروز نیز چندمین مرحله از ارسال این وسایل انجام شد. تعداد زیادی ماسک آنتی باکتریال میتال ، دستکش و لباس مخصوص‌ به سه بیمارستان رازی، پورسینا و رسول اکرم شهر رشت که مختص مبارزه با بیماری کرونا است، اختصاص یافت. هم‌چنین با تصمیم علی کریمی چندین هزار ماسک آنتی باکتریال میتال با مشارکت کارخانه پیشروتاب(حوله برق لامع)  نیز به بیمارستان قلب و کودکان این شهر فرستاده شد. بیماران این دو بیمارستان جزو گروه‌های حساس هستند و‌ به همین دلیل مورد توجه قرار گرفته‌اند.
 
با کنترل نسبی بیماری کرونا در گیلان، آمار مرگ و میر به خصوص‌ در شهر رشت کاهش یافته است. در این میان نیز افرادی مانند علی کریمی با ارسال کمک‌های اولیه و مورد نیاز، کمبودهای موجود را کاهش دادند تا قدم بزرگی‌ برای مبارزه با این بیماری برداشته باشند.

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد