با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

درگذشت و فوت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : رقیه رونقی بهورز متعهد شبکه بهداشت شهرستان صومعه سرا در راه خدمت رسانیبه بیماران ،جان خود را از دست داد.


به گزارش سیاست گستر ،  وی به دلیل ابتلا به بیماری حاد تنفسی بعد از چند روز بستری بودن در بیمارستان فوت کرد.


پیش از این در جریان بحران اخیر و شیوع کرونا در استان گیلان ، دکتر سهیل کیانفر متخصص اورولوژی بیمارستان آریای شهرستان رشت از پزشکان متخصص گیلانی در راه خدمت رسانی به مردم، بر اثر ابتلا به بیماری حاد تنفسی درگذشت.

دکتر محمد محمدی پزشک پیشکسوت رشتی، دکتر محمد علی ربیعی پزشک شفتی، دکتر رضا کوچکی نیا پزشک آستانه اشرفیه،  دکتر حمید لطفی پزشک متخصص ارتوپدی صومعه سرایی و دکتر عباس مومنی دکترای علوم آزمایشگاهی شهرستان رودسر هم از دیگر پزشکانی بودند که طی روزهای گذشته به دلیل ابتلا به کرونا جان باختند.

دکتر سیامک دیوشلی متخصص اطفال انزلی مشکوک به ابتلا به کرونا هم در این روزها درگذشت.

در میان پرستاران هم؛ علی شیخ مرادی پرستار بیمارستان قائم (عج) رشت، در جریان مقابله با ویروس کرونا و نجات جان سایر هموطنان خود در اثر ابتلا به این ویروس جانش را از دست داد.

تهمینه ادیبی سرپرستار بخش اورژانس بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی در راه خدمت به مردمان سرزمینش شهید شد.

نرجس خانعلی زاده پرستار ۲۵ ساله بیمارستان لاهیجان و نیز غلامرضا وثوقی کیا پرستار تیم جراحی بیمارستانهای پورسینا و آریای رشت در این جهاد سلامتی، جانشان را از دست دادند.

ناهید نوشاد پرستار بازنشسته مرکز آموزش درمانی رازی و شاغل در بیمارستان گلسار رشت نیز به دلیل بیماری کرونا درگذشت.

انوشه بیکیان مامای مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) در راه خدمات رسانی به بیماران به دلیل بیماری حاد تنفسی جان خود را از دست داد و به جمع شهدای خدمت گیلان پیوست.

همچنین چند نفر از خدمه بیمارستانی و حسابداری هم در این مدت بر اثر کرونا جان باختند.

سیاست گستر این ضایعه ی دردناک را تسلیت عرض می نماید .

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

ایرنا

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد