با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

غربالگری ۷۵ درصدی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از غربالگری ۷۵ درصدی مردم گیلان در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا خبر داد.


به گزارش سیاست گستر ، ارسلان سالاری در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به پیشرفت طرح غربالگری کرونا در قالب طرح بسیج ملی، اظهار کرد: از چهار روز گذشته تاکنون با همکاری کادر سلامت، سپاه و بسیج طرح غربالگری در استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه گیلانیان از سه روش در طرح غربالگری بسیج ملی مشارکت کرده اند، افزود: مراجعه به سامانه سیب سلامت، تماس تلفنی و مراجعه بسیجیان و بهورزان به خانواده ها شیوه های اخذ اطلاعات سلامت مردم گیلان در طرح بسیج ملی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه ۷۰۰۰ بسیجی و ۳۵۰۰ بهورز و مراقب سلامت، اجرای طرح ملی را برعهده دارند، گفت: از آغاز اجرای طرح بسیج ملی تاکنون بالغ بر ۷۵ درصد مردم مورد غربالگری سلامت برای گرفته اند.

سالاری با بیان اینکه ۱۷ مرکز ۱۶ ساعته و ۲۵ مرکز شبانه روزی نیز امر پایش را در طرح غربالگری دنبال می کنند، افزود: تاکنون هفت شهرستان در گیلان بالای ۹۰ درصد و همچنین در یک شهرستان مردم مشارکت ۱۰۰ درصدی داشته اند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

اینستاگرام سیاست گستر

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد