با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

مقدسی ، زارع

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : هیئت وزیران در جلسه ۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور، دکتر ارسلان زارع را به عنوان استاندار گیلان تعیین کرد.


به گزارش سیاست گستر : دکتر زارع، متولد سال ۱۳۴۶ شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی و دارای لیسانس در دو رشته تاریخ و علوم قضایی و کارشناسی ارشد در رشته‌های حقوق خصوصی و مدیریت دولتی و دکتری در رشته مدیریت اقتصاد است.

وی معاونت فرمانداری در شهرستان دشتی و فرمانداری شهرستان دیر را در کارنامه کاری خود دارد.

زارع که از ۲۵ بهمن ماه سال گذشته به‌ عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان منصوب شده بود پس از انتقال مصطفی سالاری از استانداری گیلان به سازمان تأمین اجتماعی، سرپرست استانداری گیلان شد.

 

دکتر زارع تنها گزینه ی مشترک شورای هماهنگی جبهه ی احزاب اصلاح طلب گیلان و مجمع نمایندگان گیلان ، همچنین تنها گزینه ی غیر بومی حزب اراده ی ملت ایران در استان گیلان بود .

 

حزب اراده ی ملت ایران در استان گیلان معتقد بود در صورتی که هیات دولت بخواهد از گزینه ی غیر بومی برای انتصاب در سمت استانداری گیلان استفاده کند ، تنها گزینه ی معقول و منطقی دکتر ارسلان زارع می باشد .

 

دکتر غلامرضا مقدسی دبیر حزب اراده ی ملت ایران در استان گیلان دلایل حمایت از دکتر زارع را اینچنین توصیف کرد : از آنجایی که گزینه های غیر بومی هیچ اشرافی بر روی افراد ، مسائل و مشکلات گیلان ندارند و تا بخواهند با استان و مسائل آن آشنا شوند حداقل یک سال زمان از دست می دهند ، حزب اراده ی ملت ایران همیشه مخالف گزینه های غیر بومی براس سمت استانداری گیلان بود .

 

وی افزود : ولی این بار حزب ما یک گزینه ی غیر بومی در لیست خود داشت و آن کسی نبود جز دکتر ارسلان زارع . دکتر زارع به مدت یک سال در سمت معاونت سیاسی امنیتی استانداری گیلان فعالیت نمود و اشراف کاملی بر روی مسائل و مشکلات گیلان داشت .

 

مقدسی در ادامه گفت : دکتر زارع نشست های متعددی با احزاب و تشکل های استان داشته ، با نمایندگان استان کار کرده ، شهرستان های استان را می شناسد ، نقاط قوت ، منابع و امکانات را می داند و اطلاع کاملی از نقاط ضعف استان دارد . در کنار این آیکن های مهم و اساسی دکتر زارع ارتباط برون استانی نیز دارد و با افراد شاخص کشور در ارتباط است .

 

وی افزود : این اعتقاد قلبی من است که اگر به دکتر ارسلان زارع کمک کنیم می تواند گام های موثر و مثبتی در حهت پیشرفت استان بردارد .

 

دکتر مقدسی در پایان انتصاب بجا و شایسته ی دکتر ارسلان زارع را در سمت استاندار گیلان به تمامی مردم شریف و فهیم گیلان و همچنین به ایشان به خاطر شجاعت در پذیرش این مسئولیت خطیر تبریک عرض کرد و برای این مرد بزرگ آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون از خداوند منان نمود .

 

 

  

 سیاست گستر

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد