با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

×

خطا

لطفا مطمئن شوید که پلاگین آمارگیر فعال باشد
حضور شهردار رشت در نشست مدیریت پسماند سراوان در فرمانداری رشت

 پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان :قبل از ظهر امروز یکشنبه بیست و سوم تیرماه نشست مدیریت پسماند سراوان در فرمانداری رشت برگزار شد.


 به گزارش سیاست گستر :واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، قبل از ظهر امروز یکشنبه بیست و سوم تیرماه نشست مدیریت پسماند سراوان در فرمانداری رشت برگزار شد.

 


شهردار رشت با حضور در این نشست به تعامل و همراهی همه نهادهای دولتی و خصوصی در راستای تسریع بخشی در حل معضل زباله سراوان تاکید و بیان داشت: برای حل معضل زباله در سراوان و فراهم کردن زندگی بهتر برای مردم این منطقه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان در دست ساخت است که تا ۳ماه آینده به بهره برداری می رسد.

 

ناصر حاج محمدی یادآور شد: این تصفیه خانه توانایی تصفیه ۳لیتر شیرابه بر ثانیه را خواهد داشت.

 


وی در ادامه از نصب بزرگترین نیروگاه زباله سوز کشور در سراوان رشت خبر داد و افزود: ظرفیت این نیروگاه سوخت ۶۰۰تن زباله در روز است که برای خرید و بهره برداری از آن هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

 


ناصر حاج محمدی با تاکید بر ضرورت حفظ محیط زیست اذعان داشت: ۱۸درصد از مبلغ قرارداد اولیه زباله سوز سراوان پرداخت شده است و مابقی نیز در آینده نزدیک پرداخت خواهد شد.

 

 

اپراتور:معصومه شادمان

گیلان

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد