با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

فضای سبز شهری شهرداری

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان: سجاد محجوب رییس سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری از تهیه عکسهایی زیبا از رشت قدیم با مشارکت روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت خبر داد.


به گزارش سیاست گستر  ،  به نقل از واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، سجاد محجوب در حاشیه نشست روسای شوراهای کلانشهر های ایران در شهر رشت از تهیه عکس هایی زیبا از رشت قدیم با مشارکت روابط عمومی شورای اسلامی شهر رشت که به صورت بنر هایی در قالب سازه های شکیل اسپیسی در دو بال پیاده راه و محل برگزاری اجلاس قرار داده شد تا میهمانان اجلاس و شهروندان از لحاظ بصری با تاریخ قدیمی شهر رشت آشنا شوند.

 

وی همچنین از نصب مجدد المان های مکان نما در پیاده راه شهرداری رشت خبر داد و افزود: از این المان ها در ایام نوروز هم استفاده شده بود که برای این اجلاس نوسازی و ترمیم شدند تا جاذبه های مختلف توریستی شهر رشت و همچنین مشاهیر مختلف شهر رشت را به میهمانان اجلاس معرفی نماییم.

 

نظارت لازم بر هرس گیاهان پیاده راه، گل کاری و نظارت بر آبنما از دیگر برنامه های سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت بود.

 

سجاد محجوب در انتها از همه همکاران سازمان تشکر نموده و همکاری معاون فنی و اجرایی و رییس اداره زیباسازی و سایر پرسنل را در روند و اجرای قابل قبول فعالیت های سازمان سیما و منظر و فضای سبز برای برگزاری نشست تخصصی اجلاس روسای شوراهای کلانشهرهای کشور در رشت را بسیار موثر دانست.

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد