با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

جعفرزاده

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان: در راستای استقبال  از دکتر روحانی و کاروان تدبیر و امید ، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و رییس ستاد مردمی دکتر روحانی در استان گیلان ، عملکرد موفقی در ستاد استقبال از رییس جمهور داشته و همانطور که مشاهده شد مردم فهیم گیلان ، از اقصی نقاط استان به صورت خودجوش جهت استقبال از رییس جمهور حضوری پررنگ داشتند .


در همین رابطه عده ی کثیری از فعالین سیاسی اصلاح طلب و حامی دولت از دکتر جعفرزاده ایمن آبادی ، تشکر و قدردانی کردند .

 

دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی قبل از سفر رییس جمهور به گیلان ، در جمع اعضای ستاد مردمی و مرکزی شهرستان لاهیجان و شرق گیلان که با حضور نماینده مجلس و فرماندار این شهرستان و شهردار و اعضای شورای شهر لاهیجان تشکیل شد ،اظهار داشت : ستاد مردمی یک ستاد فراجناحی است و در انتخابات ریاست جمهوری بنا به فرمایش مقام معظم رهبری جهت بسیج مردم تلاش شد و در بین گزینه های ریاست جمهوری دکتر روحانی انتخاب گردید.وی با اشاره به رای بالای مردم استان گیلان به دکتر روحانی عنوان کرد : مردم گیلان از روی خواسته ی قلبی به دکتر روحانی رای دادند و این رای موجب شد که ما به عنوان نمایندگان مردم اکنون مطالبه گر باشیم و با استقبالی که مردم گیلان از رییس جمهور می کنند قطعا درصد مطالبه گری نمایندگان استان افزایش می یابد.

 

دکتر جعفرزاده ایمن آبادی با تاکید به این نکته که ما با رییس جمهور حرف داریم ، اظهار داشت : حق گیلان این نیست . نقد اصلی ما از ناتوانی برخی از مدیران است .

 

وی در ادامه ی سخنان خود با اشاره به اینکه 1789 روستای گیلان دارای آب شرب هستند در رابطه با کیفیت آب روستاهای گیلان گفت : حتی آب یکی از این روستاها نیز قابل آشامیدن نیست .

 

نماینده ی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مردم گیلان بارها ثابت کردند که به دولت تدبیر و امید وفادار هستند . ثابت کردند که انتخابشان درست بوده و اگر اکنون به عقب برگردیم قطعا باز هم رای ما دکتر روحانی خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد