با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

حجت الاسلام حسن روحانی


پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:امکانات سریع ارسال خبر در جریان سفر رئیس جمهوری به استان گیلان و سخنرانی در ورزشگاه شهر لاهیجان فراهم شده است.


به گزارش سیاست گستر  ،محمدرضا متین فر رئیس اداره مخابرات لاهیجان صبح چهارشنبه به خبرنگار ایرنا مستقر در ورزشگاه این شهر گفت: شبکه مخابراتی مبتنی بر فیبرنوری در جنب جایگاه سخنرانی رئیس جمهوری طراحی و در اختیار خبرنگاران رسانه های گروهی قرار گرفته که می توانند با بالاترین سرعت، اخبار و تصاویر خود را مخابره کنند.


وی ادامه داد: با بهره گیری از ظرفیت های این سیستم مخابراتی، خبرنگاران و عکاسان می توانند به راحتی فرآورده های خبری را ارسال کنند.
شهرستان لاهیجان در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.


ورزشگاه جهان پهلوان تختی لاهیجان از آغازین ساعات صبح امروز مملو از جمعیتی است که از اقصی نقاط استان گیلان خود را به این مکان رسانده و آماده شنیدن سخنان حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری هستند.


حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه در بدو ورود به گیلان در فرودگاه سردارجنگل رشت، مورد استقبال مقامات استانی قرار گرفت و تا دقایقی دیگر در ورزشگاه لاهیجان سخنرانی می کند.


 افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت ، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است.


حجت الاسلام روحانی صبح فردا در شورای اداری استان حضور می یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می کند.


در جریان سفر دو روزه رئیس جمهوری به استان، 51 پروژه افتتاح و عملیات اجرایی پنج پروژه نیز آغاز می شود؛ در مجموع برای 56 پروژه یادشده، چهار هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه و در نظر گرفته شده است.


مهمترین پروژه افتتاحی، بهره برداری رسمی از خط آهن قزوین - رشت با یک هزار و 850 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و مهمترین طرحی که امروز عملیات اجرایی آن آغاز می شود، هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده رودبار با اعتبار اولیه 400 میلیارد تومان است.


حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در اواخر فروردین ماه سال 94 در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال 96 برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی به گیلان سفر کرده بود.

 

اپراتور:هادی درنگی

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد