با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

برگزاری جلسه فنی کارگروه ترافیک شهرداری رشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:استاندار گیلان گفت: جلسه کمیته فنی کارگروه ترافیک شهرداری رشت روز گذشته در دفتر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت برگزار گردید.


به گزارش سیاست گستر  ،  به نقل از  واحد خبر مدیریت اجرایی ارتباط با رسانه های شهرداری رشت، در این جلسه که با معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری، مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری و با حضور رئیس پلیس راهور استان، معاونین عمرانی مناطق و معاون سازمان حمل بار و مسافر و مشاورین کارگروه برگزار گردید، موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اصلاح هندسی مسیرهای منتهی به شهرک تندگویان و خیابان شهید بابایی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. ۹ مورد درخواست های مردمی و مدارس با موضوعات مختلف ترافیکی، ایجاد خط حمل و نقل عمومی برای دانشکده دندانپزشکی دانشگاه گیلان جهت رفاه حال مراجعه کنندگان، بررسی و اصلاح هندسی و واریانت های مختلف جهت رفع مشکلات ترافیکی میدان دفاع مقدس از جمله مهترین موضوعات این جلسه بوده است.

 
 
 

 

 


 
 


  اپراتور:حدیث لطفی راد

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد