با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

استاندار گیلان

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان:استاندار گیلان گفت: باید با الگوبرداری از خصلت شهدا و ایثارگران ،از منافع شخصی به نفع مصالح جامعه چشم پوشی کرد.


به گزارش سیاست گستر  ، دکتر مصطفی سالاری به همراه نماینده مردم شهرستان های شفت و فومن و فرماندار شهرستان فومن  با خانواده شهیدان هدایت پناهی و زمانی دیدار کرد.

دکتر سالاری در این دیدار حضور در جمع خانواده معظم شهدا و ایثارگران را به دلیل پاسداشت ارزش والای آنان خواند.

وی با بیان اینکه علیرغم مشکلات موجود خانواده معظم شهدا هیچ توقعی از مسئولان نظام ندارند،گفت: این عزیزان با صبر و استقامت همواره در کنار  مسئولان بوده اند و حافظان ارزش های انقلاب اسلامی ایران هستند.

استاندار گیلان با اشاره به جایگاه والای کسانی که چندتن از اعضای خانواده خود را در راه اعتقادات و باورهای انقلابی از دست داده اند، اظهار داشت: فرهنگ این خانواده ها از خود گذشتگی است و تمامی افراد جامعه مسئولیت سنگینی در قبال خانواده این عزیزان دارند.

وی با بیان اینکه امروز هم برای حفظ وحدت در جامعه نیازمند ازخودگذشتگی دلسوزان اسلام و انقلاب هستیم گفت: باید از منافع شخصی خود برای منافع ملی و جامعه چشم پوشی کنیم.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین در مزار شهدای شهرستان فومن حضور یافت و با نثار فاتحه و گل به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

شهید عبداله هدایت پناه در 19 دی ماه سال 65 در منطقه شلمچه و شهیدان غلامحسین زمانی و محمدرضا هدایت پناه در 23 دی ماه سال 65 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

 

 


 
 


  اپراتور:حدیث لطفی راد

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد