با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

نشست خبری اعضای لیست امید شورا

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : اسماعیل حاجی پور در نشست خبری اعضای لیست امید رشت با اصحاب رسانه پس از تشکر از اصحاب رسانه اظهار داشت : رسانه ها پل ارتباطی ما با مردم هستند . من همیشه گفته ایم که رسانه یار دوازدهم ما است .


به گزارش سیاست گستر  ، عضو شورای شهر رشت با بیان این نکته که بارها ثابت کردیم شهر رشت برایمان اهمیت زیادی دارد گفت :  درست است که ما از لیست امید آمده ایم ولی متعلق به تمام مردم شهر رشت هستیم.


وی افزود : از 19 نفری که در ابتدا وارد صحنه ی انتخاب شهردار شدند تشکر می کنم .وی با تاکید به این نکته که نیازی به عکس گرفتن و هوچی گری ندارم عنوان داشت : من اعتقادی به این مدل کارها ندارم . ما باید عملکردمان به شکلی باشد که وجدانمان راحت باشد .


این عضو شورا با بیان اینکه طبق قانون باید ظرف مدت 3 ماه شهردار انتخاب شود گفت : کاملا آماده ایم تا دوشنبه شهردار را انتخاب کنیم .وی در ادامه گفت: اگر دوشنبه شهردار انتخاب نشود هفته آینده برخی عزیزان به زیارت کربلا می روند و باز هم چند هفته انتخاب شهردار به تاخیر می افتد. ضمن آن که تمام بحث ما رعایت قانون است و منتظریم در جلسه دوشنبه شرکت کنیم.عضو شورای شهر رشت خاطرنشان کرد: شهرداری که به دنبال فشار آوردن به مردم باشد و بدنبال افزایش درآمد شهرداری از طریق عوارض و تخلفات باشد به درد این شهر نمی خورد. رشتی و گیلانی متخلف نیستند. آن ها را وادار به تخلف می کنند. نمونه های زیادی از این دست را می توان در طرح تفصیلی مشاهده نمود.
حاجی پور خاطرنشان ساخت : باید از ظرفیت آقای نوبخت برای کلان شهر رشت و همچنین استان گیلان بهره ببریم.                          

 

سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد