با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

اعضای لیست امیدشورای رشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : دکتر احمد رمضانپور نرگسی منتخب اول مردم در شورای اسلامی شهر رشت عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران ، بحث انتخاب شهردار را مهم دانست و گفت : مردم باید به عنوان یکی از ارکان اساسی نظام در جریان برخی مسایل قرار گیرند.


به گزارش سیاست گستر  ، وی با اشاره به این نکته که امروز بیش از مسائل عمرانی مساله انتخاب شهردار اهمیت دارد ، اظهار داشت : یکی از وظایف ما این است که با عملکرد و پاسخگویی شفاف مطالبات مردم را مطرح و برطرف نماییم .

 

رمضانپور با تاکید به اینکه تمام تلاشمان را جهت ایجاد همگرایی با اعضای شورا کردیم ، عنوان داشت : همگرایی 3 عضو لیست امید شورای شهر رشت از همان روزهای اول کاملا مشهود بود .

 

عضو شورای شهر رشت تصریح کرد : با اینکه نصرتی گزینه ی ما نبود و ما برای جلوگیری از ایجاد تفرقه به او رای دادیم ، ولی شهردار توانمندی بود .

 

وی افزود : وقتی مشاهده نمودیم گزینه ی معرفی شده از جانب ما رای نمی آورد، با اعلام انصراف او به گزینه دوستان رای دادیم.

 

رمضانپور تشریح کرد : امروز انتخاب شهردار رشت به یک مسئله ی جهانی تبدیل شده و میبینیم با توجه به تذکرات نماینده ولی فقیه در استان گیلان شاهد آبستراکسیون بودیم که پس از آن انتظار داشتیم فرماندار و استاندار ورود کنند که شاید بنا به ملاحطاتی ورود نکردند.

 

دکتر رمضانپور در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با ویژگی های شهردار رشت گفت : امروز در شرایطی هستیم که باید شهردار این کلانشهر تفکر اقتصاد محور داشته باشد به این دلیل که منابع فعلی کفاف نمی دهد و دولت نیز نمی تواند حمایت ویژه ای داشته باشد.

 

وی افزود: موضوع دیگری که خیلی مهم است این است که شهردار منتخب باید جسم سالم و قدرت ۱۸ ساعت کار در شبانه روز را داشته باشد که طبیعتا این امر جوانان را می طلبد .

 

رمضانپور ادامه داد: شاید مراجعات شهرداری از مجموع مراجعات سازمان های دیگر بیشتر باشد ، بنابراین حسن خلق و رعایت کرامات انسانی بسیار حائز اهمیت است. امین بودن و سلامت مالی و رفتاری نیز موضوع مهمی است. همچنین تخصص در مسائل عمرانی و معماری و تجربه در مدیریت و مدیریت شهری نیز از واجبات است.

 

عضو شورای شهر رشت عنوان داشت : توانایی در مدیریت منابع انسانی شهرداری مزیتی است که شهردار باید داشته باشد . البته ما به دنبال آرمانشهر نیستیم اما باید حداقل ها دیده شود. در شرایطی که افراد شایسته ی زیادی کنار مانده اند و بیش از ۷۰۰ میلیارد بدهی وجود دارد شرایط ویژه ای داریم.

 

منتخب اول مردم رشت در شورای اسلامی شهر رشت ، در پایان گفت: امیدواریم از بین 6 نفری  که دوستان ازجمع 8 نفره تایید کردند فرد توانمندی انتخاب شود.

 

                          

 

سیاست گستر

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد