با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکتررمضانپورنرگسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : پس از اتفاقات روز گذشته شورای شهر رشت و خروج ۴ تن از اعضای شورا بجهت آبستراکسیون، این شائبه مطرح شد که از حدنصاب افتادن جلسه برای خرید زمان بابت حضور فاطمه مقیمی در رشت و ایجاد فشار بروی ۳ عضو اصلاح‌طلب شورا بوده است.


به گزارش سیاست گستر  ، گفته می‌شود برخی جریان‌ها در تلاش هستند که با تحت‌فشار قرار دادن حاجی پور، رمضانپور و زاهد، رأی حامد عبدالهی را بشکنند تا گزینه مدنظر خودشان از طیف اصولگرای شورا انتخاب شود.

در همین راستا دکتر احمد رمضانپور عضو شورای شهر رشت در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰ گفت: با توجه به تجربیات سال نخست شورا که گزینه ما مهندس زالفی بود و نتوانستیم رأی لازم را برای ایشان اخذ کنیم، این بار رسماً اعلام کردیم که اصلاح‌طلبان شورای شهر کاندیدا ندارند و شما از بین کاندیداهایی که دارید یک نفر را معرفی کنید تا ما نیز به بحث انتخاب شهردار ورود کنیم.

وی ادامه داد: بنده به‌عنوان یک کارشناسی سیاسی و انتخاباتی بر این عقیده هستم که رأی خانم مقیمی در صورت کاندیداتوری بیش از ۴ رأی نخواهد بود. ما اگر خیلی خوش‌بینانه بخواهیم صحبت کنیم باید بگوییم که اصلاح‌طلبان ۴ رأی دارند، نه بیشتر.

رمضانپور ادامه داد: ممکن است کسی بگوید شما رأی بدهید و به مردم بگویید تا آنها بدانند! ما رأی مان را تماماً سیاسی نگرفته‌ایم و از توده مردم این آرا را اخذ کرده‌ایم و باید پاسخگوی همگان باشیم. به نظر بنده دوستان بسیار دیر عمل کرده‌اند. زمانی نام خانم مقیمی مطرح‌شده که ما قبل از آن به‌صراحت اعلام کرده بودیم گزینه‌ای نداریم. ما انتخاب مان را کرده‌ایم و قطعاً ما سه نفر یک رأی خواهیم داد.

عضو شورای شهر رشت در پاسخ به این سؤال که آیا هدف شکسته شدن رأی حامد عبدالهی است و خانم مقیمی ۴ رأی بیشتر نداشته و فرد دیگری شهردار خواهد شد، گفت: تفأل بنده به خیر است. امیدوارم روز دوشنبه انتخاب شهردار داشته باشیم. هرکس هم هر بهانه‌ای دارد، بهانه‌اش را جمع کند.

 

 

 

رشت 20

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد