با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

سعید صادقی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : در سال تحصیلی 97 پذیرای 2 هزار و 856 دانشجوی جدید هستیم / حدود 54 درصد خانم و 46 درصد دانشجویان جدید نیز آقا هستند / بحث نقل و انتقالات دانشجویان پیام نور به سایر استان‌های مختلف حتی در مقاطع تحصیلی بالا به‌راحتی قابل انجام است


به گزارش سیاست گستر  ، رئیس دانشگاه پیام نور گیلان ‌گفت:‌ ارائه خدمات آنلاین و گسترش آموزش‌‌های مجازی از اولویت‌های این مجموعه علمی و دانشگاهی است.


سعید صادقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ دانشگاه پیام نور گیلان توجه ویژه‌ای به بحث ارائه خدمات آن‌لاین و گسترش آموزش‌های مجازی دارد و در سال‌های اخیر برای ارتقاء سطح و جایگاه خود در این حوزه برنامه‌های خوبی را اجرایی کرده است.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان تعداد دانشجویان جدیدالورود این مجموعه علمی را برشمرد و عنوان کرد:‌ در سال تحصیلی جدید دانشگاه پیام نور گیلان در مجموع امسال پذیرای 2 هزار و 856 دانشجوی جدید است که از این تعداد حدود 54 درصد آن‌ها خانم و 46 درصد دانشجویان جدید نیز آقا هستند.

صادقی به موضوع انجام نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه پیام نور اشاره کرد و ابراز داشت:‌ دانشگاه پیام نور از جمله معدود مراکز دانشگاهی کشور است که در آن بحث نقل و انتقالات دانشجویان به سایر استان‌های مختلف حتی در مقاطع تحصیلی بالا به‌راحتی قابل انجام است.

وی آزمون‌های آنلاین و گسترش خدمات آموزشی و رفاهی الکترونیکی را از برنامه‌های این مجموعه علمی دانست و افزود:‌ دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه پیام نور می‌توانند برای شرکت در آزمون‌ها به نزدیک‌ترین واحد آموزشی پیام نور در محل سکونت خود مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با تأکید بر اینکه این دانشگاه کمترین ‌شهریه را از دانشجویان اخذ می‌کند تصریح کرد:‌ این مجموعه بزرگ علمی و آموزشی برای رفاه حال دانشجویان خود و برای حمایت از اقشار محروم جامعه اعطای وام‌های دانشجویی را در برنامه‌های خود قرار داده است.

صادقی با اشاره به اینکه این وام‌ها از طریق صندوق رفاه دانشجویی،‌ بنیاد علوی و یک بانک خصوصی اعطا می‌شود ابراز داشت:‌ تسهیلات دانشجویی به دانشجویان مقاطق تحصیلی کارشناسی،‌ کارشناسی ارشد و دکتری در مبالغ مختلف و با توجه به نیازهای موجود پرداخت می‌شود.

وی در مورد میزان این تسهیلات پرداختی به دانشجویان نیز خاطرنشان کرد:‌ در مقطع کارشناسی 800 هزار تومان، کارشناسی ارشد 2 میلیون و 500 هزار تومان و در مقطع دکتری نیز 7 میلیون و 500 هزار تومان وام به دانشجویان دانشگاه پیام نور گیلان پرداخت می‌شود.

 

 

تابناک

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد