با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

دکتر احمد رمضانپور نرگسی

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر سرویس استان گیلان : عضو شورای شهر رشت با اشاره به وضعیت نامطلوب اقتصادی در سطح کشور، حمایت از اشتغال های بومی و ایجاد بستر برای فعالین اقتصادی را اولویت خود در شورای شهر دانست.


به گزارش سیاست گستر ،  دکتر رمضانپور اظهار داشت متاسفانه رشت با توجه به ظرفیت های منحصر به خود، در مقایسه با سایر شهرها موفق به تعریف پروژه های کلان اقتصادی نشدند و هنوز فرهنگ راههای جذب و حمایت از سرمایه گذاران به مدیران شهری آموزش داده نشده است.

وی با ذکر این مطلب که در شرایط فعلی اهمیت و ارزش فعالین اقتصادی در بخش خصوصی چند برابر گذشته است افزود با توجه به سابقه حضور در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و سبقه مدیریتی در سطوح مختلف برای رونق اقتصادی شهر و شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود و در این راه آماده تحمل هرگونه تهمت و شیطنت میباشم.

منتخب اول شهروندان رشت در شورای اسلامی شهر ادامه داد در جایگاه عضو شورای شهر، با درک شرایط باید در کنار سایر مدیران شهر و استان با حمایت های همه جانبه آمار اشتغال را حفظ کرده و برای ارتقای آن بکوشیم و توجه داشته باشیم رونق اقتصادی مستلزم رشد بخش خصوصی و ارتقای سطح و توان خرید شهروندان میباشد.

لذا در این راستا آمادگی خود را جهت حمایت همه جانبه از فعالیت هر صنف و بنگاه اقتصادی که توان ایجاد اشتغال را داشته باشد اعلام کرده و از سایر مسئولین خواستار ایجاد حاشیه امن برای سرمایه گذاران جهت فعالیت اقتصادی در شهر رشت را دارم.

 

 

گیلان امروز

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد