با دانلود اپ اندروید سیاست گستر و نصب آن بر روی تلفن همراه جدیدترین اخبار ایران و جهان را در گوشی خود همیشه همراه داشته باشید.جهت دانلود اپ سیاست گستر کلیک کنید

 بخشی از مطالبی که بر روی سایت قرار می گیرد صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید یا رد آن مطلب توسط "سیاست گستر" نیست. می توانید با ارسال نظرات خود، این مطالب را تأیید یا نقد کنید . با دوستت آرام بیا، بسا که روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بیا، بسا که روزى دوستت شود
شورای اسلامی شهر رشت

پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر | سرویس استان گیلان : در دیدار رئیس شورای اسلامی رشت با روسای ادوار گذشته شورای شهر به لزوم استفاده از تجربیات و طرح های روسای شورای گذشته تاکید شد.


به گزارش سیاست گستر  ، سید امیر حسین علوی افزود: در ابتدای فعالیت شورای پنجم رشت و با اعتماد همکاران شورایی مسئولیت این کار به بنده سپرده شد و شهرداری رشت امروز در برهه حساسی قرار دارد.

وی با بیان اینکه انتظار مردم از منتخبین شورای شهر بسیار است تصریح کرد: مردم انتظارات فراوان و بحقی از اعضای شورا دارند و حتی این انتظارات را از نمایندگان مجلس ندارند و این مهم مسئولیت ما را صد چندان می کند.

علوی با اشاره به تشکیل مجمع نخبگان بیان کرد: موضوع تشکیل مجمع نخبگان اخیرا مطرح شده و در آن از حضور اعضای ادوار گذشته شورای رشت نیز به منظور رفع مشکلات شهر بهره مند خواهیم شد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اذعان به اینکه شور و مشورت لازمه گرفتن تصمیمات اصولی و اساسی است، گفت: بنده احساس می کنم به منظور رفع دغدغه های فعلی و رساندن رشت به جایگاه واقعی اش نیاز به مشورت بیشتری داشته و تمایل دارم این مشورت را از افرادی که در گذشته در همین جایگاه قرار داشته اند کسب نمایم.

علوی با قدردانی از زحمات مسیب کاظمی دبیر شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: وی در تمامی ادوار شورای رشت حضور داشته و مسئولیت برنامه ریزی جهت برگزاری این دیدار را به وی سپردم.

وی بیان کرد: ارتباط موثر شورا با بزرگانی که قبلا در این حوزه مشغول به خدمت بودند و حالا نیز قدرت تاثیرگذاری بر امور را دارند بسیار ارزشمند می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت تجدید خاطره و تقدیر از خدمات روسای پیشین شورای اسلامی شهر رشت را از دیگر اهداف برگزاری این دیدار دانست.| سیاست گستر | اخبار استان گیلان

 

ما را در کانال تلگرام پایگاه خبری تحلیلی سیاست گستر دنبال کنید

https://t.me/siasatgostar

صفحه ی رسمی سیاست گستر در اینستاگرام

https://www.instagram.com/siasatgostarofficial

 

 

موج

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد